Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ettől rossz barát vagyok?

Ettől rossz barát vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan hozzám fordulnak tanácsért,hogy elmondják a bajaikat. A baráti beszélgetéseim középpontjában általában más problémája szokott állni, tőlem várnak folytonos támogatást/biztatást. Úgy érzem ezt nem tudom egyfolytában megadni a barátaimnak mert nekem is vannak gondjaim. Sokan elvárják,hogy sajnálgassam őket, megoldjam helyettük a problémáikat

2022. jún. 8. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz barát.

A barátaid azok, akikről beszélsz. Nem érdekli őket, hogy neked is lehetnek gondjaid.

2022. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Így van, egyessel értek egyet. Akik itt rosszak, azok az állítólagos barátaid, akik éppen lelki szemetesládának használnak, és minél többet le akarnak húzni rólad. Van egy rossz hírem... neked nincsenek barátaid 😕
2022. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fulár ***** válasza:
100%
Az én"barâtaim"is ilyenek voltak.Már nem a barâtaim.Sz-r érzés nem mondom,hogy nem.De mâr egyre kevésbé hiânyoznak.
2022. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!