Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt lehet ismerkedni. Kinek...

Pajtás4444 kérdése:

Itt lehet ismerkedni. Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

jan. 7. 22:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%
Nem igazán van rá esély. Mivel anonim oldal nem lehet eldönteni, hogy valójában ki az aki ténylegesen lány vagy ki az aki ténylegesen férfi.
jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Tavaly volt egy randim! Ha ráfekszem a dologra, szerintem idén is összejön egy. Ha nagy szerencsém van, talán kettő is. F
jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Képet cseréltem egy lánnyal,de eltűnt :( pedig helyes vagyok
jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, ha nem baj neked, ha t.ke van a menyasszonynak.
jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 írja, nem lehet tudni, kivel kezdesz, írogatni bármit lehet, ba meg vannak ám itt elég fura arcok. Mondjuk én már találkoztam az oldalról valakivel, csalódás volt, egyáltalán nem olyan volt, amilyennek mondta magát, előtte nem cseréltünk képet.
jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

Több pàrkapcsolatom, randim is volt innen.


Munkakapcsolat szintúgy.

Akikkel talàlkoztam, igen helyes nők voltak.

jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Nemhinnem, en meg se probalnam. Barki mondhat barmit.. hetekig dumalgatsz valakivel aztan kiderul, h kamu vagy csak unatkozik. Szerintem idohuzas. Mashol sokkal egyszerubb, foleg szemelyesen
jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően lehet, és főleg lehetett. Mostanra már kevesebben vannak, de a nyomorult agyúak egyre többen. Beképzelt Z generációsok, feminácik, vadszüzek, munkanélküliek, sérültek.
jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Olyan szép nagy ez az oldal, és mégis azokat a kategóriákat bújod ahol őket találod.
jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de minimális eredménnyel. (F!)
jan. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!