Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szorongok és gyakran rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongok és gyakran rosszul leszek, szakember véleménye szerintem ismerkednem kellene, és szexuális tapasztalatot szerezni, de nem igazán tudom elképzelni hogyan. Mit gondolnátok ebben a helyzetben egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

A szorongás általános, mivel a személyiégem kicsit "fura, szokatlan"

sokat kritizáltak miatta és kevés olyan ember van, akit a személyiségem érdekel, nem csak felszínesen érdeklődik.

Attól félek, hogy ha rosszul leszek (hasmenés, hányinger) akkor aki ott van, megundorodik, lerombolja azt az ideát, amit felszínes ismerettségből felépített.

De még a legközvetlenebb barátaim előtt is nagyon szégyelem az ilyen eseteket.

És minèl jobban ráparázok annál rosszabb.

Hosszú évek alatt felépítettem egy semleges első benyomást adó karaktert, ami ezektől a pánik rohamoktól darabjaira hullik.


Akikről tudom, hogy a személyigemet kedvelik, azokról mindig azt gondolom hogy elítélnének emiatt, pedig nem adtak rá okot.


Nektek mi lenne a véleményetek egy ilyen helyzetben?



2023. márc. 15. 03:10
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nőjjél fel!
2023. márc. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel, hogy ha messziről ordít a másikról, hogy tényleg érdekli ki vagy, türelmes veled, akkor is rommá szorongod az egészet és eléred, hogy igazad legyen.
2023. márc. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Hasonló gondokkal küzdő vagy ex-pánikbeteg pasival kellene ismerkedned, ő megértené a helyzetet. 🙂
2023. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyú évekig pánikos voltam. Nem mertem mások előtt enni pl, mert féltem, hogy rosszul leszek. Szóval én megértem a helyzetet. Nekem a meditáció sokat segített. Valamint ha találkoztam valakivel és elmondtam neki a paráimat, problémáimat. Ne feledd nem vagy egyedül. Ha van olyan barátod aki megérti, esetleg menj el vele ideoda, és ha neadjisten rádjön a fosás, elmész wcre, max hazavisz kocsival.
2023. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szakember pont azért lenne hogy segítsen az ilyen esetekben. Keress egy másikat.



Amúgy eloszor neten találj valakit. Beszélgess vele hosszan akar videóban vagy hangüzenetben is utána jöhet a találkozó.

2023. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég én is ezt véltem felfedezni magamon igaz nem ennyire durvàn mint ahogyan te leìrtad de pl annyira igen hogy hàtráltasson az emberi kapcsolatok kialakìtàsàban..Nemtudom mi a megoldás ,én személy szerint egy pszichológus jó szakember felkeresésén gondolkodom
2023. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező meg jól lelépett...
2023. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
2023. márc. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok fiúban. Örülnék egy ilyen lánynak, mert ő talán megértő lenne. Én biztosan.
2023. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!