Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dinky One (kis péniszű férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dinky One (kis péniszű férfiak társkeresője) társkeresővel kapcsolatos tapasztalat? Mennyire lehet ott ismerkedni?Vagy olyan mint a puncs hogy már mindenki azon ismerkedik, és elveszítette a jellegét ?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem hogy a Puncs gazdag pasik fiatal támogatóit kereső lányok társkeresője volt de már boldog boldogtalan ott ismerkedik.Idősebb nők is , úgy hogy fogalmuk sincs miért lett eredetileg az oldal létrehozva?

2023. febr. 23. 03:58
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Volt régen olyan oldal, hogy rondarandi.hu. Kipróbáltam, és ott sem írt vissza egy nő sem, mert csúnya vagyok. Valószínűleg itt is ez a helyzet: talán vannak nők, de ha kicsi a farkad, nem kellesz nekik. Mondjuk azt nem értem, hogy mit keresnek ilyen oldalakon a nők, de hát ilyen a női logika.
2023. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 pontosan.Szex társkeresőn is romabtikát keresnek.Tapasztalat.
2023. febr. 23. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Remek kezdeményezésnek tűnik az oldal, szívesen ki is próbálom.

F

2023. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!