Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, ha újra találkoznak valakivel 5-6 év után, hogy még mindig ugyanaz az ember?

Figyelt kérdés

jan. 8. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mindneki változik
jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan durván sokat biztos nem változik egy idősebb felnőtt ember. Esetleg fiatal felnőttek tudnak még valamennyit változni.
jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert magadban úgy könyvelted el és annak szeretnéd hinni ahogy akkor megismerted
jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hisznek semmit, szimplán csak ez az alap beállításunk. Felépül bennünk egy kép az adott illetőről, akkor az a kép fog nyilván megmaradni 5 év múlva is, amíg felül nem íródik a friss adatokkal.


Másrészt nagy általánosságban az emberek többsége ugyanaz marad. Persze bizonyos szinten változik, a külseje, egzisztenciája, gondolkodása, de attól még ő ugyanaz az ember.

jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy lánynak tetszettem ezelőtt 5 éve, és találkoztam vele, de ő direkt úgy csinált, mintha nem látna, biztos azt gondolta, hogy még most is olyan visszahúzódó vagyok.
jan. 9. 06:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem lehet egy ismeretségből kiindulni máshogy mint a legutóbbi tapasztalatok alapján. Ha valakivel 5 éve haragban voltál és most találkoztok, nem fog a nyakadba ugrani. Ha valakivel jóban voltál és találkoztok, ő sem biztos hogy a nyakadba fog ugrani, de egy kellemes meglepetés lehet a találkozás. Ha valakivel közömbös kapcsolatban voltál és 5 évig nem láttad, biztos hogy ő sem fog a nyakadba ugrani az örömtől, de az is lehet hogy kellemes meglepetés lesz a talákozásotok, de még az is előfordulhat, hogy valamiért nem örül neked és inkább úgy csinál mintha nem ismerne. Embere válogatja.
jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor itt tulajdonképpen nem is arról van szó ami a kérdés, simán csak nem talált vonzónak a csaj.
jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 de vonzónak talált, de én nem közeledtem felé
jan. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!