Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha napi 1x eszek, par nap...

Ha napi 1x eszek, par nap mulva kevesbe fogom erezni, hogy nagyon ehes vagyok vagy ugyanaz az ehseg erzet lesz bennem?

Figyelt kérdés
Miota 1x eszek azt mar eszrevettem, hogy nagyon keveset tudok enni ezalatt az 1 etkezes alatt, de egesz nap nagyon ehes vagyok es nem tudom ez az erzes enyhulni fog e.
2023. máj. 23. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Miért eszel egyszer?


Nincs pénzed?


Ha így akarsz fogyni akkor nagyon rosszul csinálod csak szólok.

2023. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Mért akarod tönkretenni magad? Ez nem a helyes út, akkor se ha fogyni akarsz. Amit ezzel a baromsággal leadsz, azt vissza is fogod hízni. Ráadásul gyenge leszel minden nap, gondolom az ájulás se hiányzik
2023. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ. Fogszabályozás miatt egyszer kb semmit sem tudtam enni, csak folyadékokat vittem be. (Kaptam valamit amitől ordítottam, ha ráharaptam valamire)

Az okés, hogy éhes nem voltam, de kavargott a gyomrom rendesen és szédültem.

Utána a kakilás sem volt kellemes.

Akkor nyugodott le a gyomrom, amikor megint szilárdat ettem.


Viszont volt egy időszak, amikor egyszerűen rosszul étkeztem.

Reggelire bekajáltam úgy, hogy délelőtt 10 után másnapig nem voltam éhes.

Gyorsan fel is szaladt a súlyom.

2023. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nálam így van. Pár nap és beáll.
2023. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Egyél rendesen. (Reggeli, ebéd, vacsi.) Kevesebb adagokat és sportolj, ha fogyni akarsz, akkor fuss. Legalább heti 4x.


Ha éhezteted magad, majd újra elkezdesz rendesen enni, a duplája fog visszajönni, annak, amit leadtál. Azért, mert a testedtől hirtelen megvontad a tápanyagokat.


Olvass utána a neten az egészséges fogyásnak. (Ez max. heti 0.5-1 kiló.)

2023. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Miért, buddhista szerzetesnek készülsz? Inkább 2x egyél. Ha megfelelő arányú makro és mikrotápanyagot megfelelő mennyiségben és minőségben eszel, akkor 2 étkezéssel (a kettő között mondjuk kb 6 óra különbséggel) már semmiképp sem fog éhségérzet gyötörni, én sok éve élek így és soha nem szoktam éhes lenni.
2023. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Inkább sokszor egyél, de keveset. Sosem leszel éhes.
2023. máj. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem érdemes, nem szabad ezzel így törődni: összeszűkül a gyomrod, ezért érzed jelen pillanatban így a folyamatot. Kevesebb "üzemanyag" jut a szervezetedbe, összeszűkül a gyyomrod, kisebb a koncentrációs képességed, idővel a szervezeted a tartalékaidhoz nyúl a hiány pótlása miatt, fogyol leefele... Tehát nem érdemes ezt folytatni.
2023. máj. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Az agyad nem fog működni, és ingerlékeny leszel. Hidd el, nem éri meg.
2023. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Ez a fogyókúra nagyon nem jó megoldás.Össze fog szűkülni a gyomrod ezért nem leszel/kevésbé leszel éhes.
2023. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!