Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok budai miért mondja, hogy...

Sok budai miért mondja, hogy Pestre nem költözne, mikor javarészt Budán ugyanaz előfordul, mint Pesten is, a villanegyedet leszámítva?

Figyelt kérdés
A másik az, hogy olyan lepukkant putris lakásokat árunak az ingatlan.com-on, most valaki arra veri a nyálát, hogy ő budai de közben még gázon melegíti a levest mert mikróra sincs pénze? XD
2023. okt. 21. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Én budai vagyok, és nem költöznék pestre. Hogy miért? itt több a zöld terület, kissé kevésbé zsúfolt. Én szeretem ha kinyitom az ablakot, madárcsicsergést is hallok az autók zaján kívül, valamint szeretem hogy az ablakomból hegyet látok, nem egy zsúfolt utcát.


Az meg vicces, hogy szerinted ha valaki gázon melegíti az ételt(ami szintén drága) nem futná neki egy 10 ezres mikróra ha akarná:-D

2023. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A hangsúly a "javarészt"-en van. Illetve, hogy mi olyan nem fordul elő Budán, ami Pesten.


És elhiszem, hogy számodra olyan elmosolyogtató, ha valakinek mikróra sincs pénze, de annak nem az, aki így él

2023. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De most is a szobába nyomkodod a telefont és írsz a gyk-ra.

Mit számít a zöld terület ha ki se mész a lakásból?

2023. okt. 21. 14:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3as, bocsánat, hogy épp ügyelek a kórházban...tudod, néha valakinek azt is kell:-D
2023. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mit számít a zöld terület ha ki se mész a lakásból?"

. Mert csak akkor számít a zöld terület, ha sosem vagy otthon? Akkor minek lakás?

2023. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
dejo, akkor sok pénzt keresel? tudsz adni ?
2023. okt. 21. 14:31
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Vidékiként sokkal szebbnek látom a budai oldalt, szóval megértem akinek ez a véleménye.

Még a nap is kiütött mikor átmenetem a hídon

2023. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A mikrohullám kàros a kajába..azt csak akkor használja mindenki ha vmi gyorsan kell kivetelesen
2023. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha szerinted ilyen rossz és megvetni való Buda, akkor mért nézel ilyen ingatlanokat? Nézz jó kis 8. kerületieket, ott van ám élet és pezsgés.


És nem, nem keresek sok pénzt, diplomás ápolóként még mindig nincs megszaladva.

2023. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A mikrohullámű sütő ugyanaz a sugárzás amin a 2g-s wifi megy, akkor most az is káros? vagy wifit akk nem használsz?
2023. okt. 21. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!