Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki egyszerűen nem erre a világra való, és jobb lenne, ha nem létezne?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem én ilyen vagyok. A legnagyobb problémáim alapvetően nem megoldhatók, és nincs helyem a világban, sosem volt.


Kilépni nem lehet, olyan, mintha muszáj lenne elfogadni, hogy a világ tökéletes, és probléma ha van is, az csak az egyén oldalán lehet. Pedig ez így nem igaz.


jan. 9. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
A világ nem tökéletes, vannak szabályok. Muszáj hozzájuk alkalmazkodni és elfogadni őket. Ennyid van.
jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen, kivéve ha kilépsz a "civilizációból" és remeteként élsz egyedül vagy esetleg valakivel a vadonban.
jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésedre a válasz, nem. Mindenki okkal született. Most én nem arról beszélek, hogy neked az a feladatot, hogy megmentsd a világot vagy valami hasonló.

És ha okod is van egy kicsit depizni, akkor se gondolj ilyenekre. Te nagyon is ebbe a világba vagy való :)

jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Szabad tudni mik azok a megoldhatatlan problémák?
jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Gyakran érzek így, ahogy te. Szinte mindennap kivétel nélkül egyszerűen nem tudom szebben mondani, de gyűlölöm az embereket.

Gonoszak, rosszindulatúak, buták mint a szar, szerencsétlenek. Bántják a védtelen állatokat, vagy épp a gyerekeket. Egyszerűen idegesítenek minden porcikájukban az emberek úgy ámblokk és sokszor érzem, hogy nem ide való vagyok.

Tudom persze, hogy vannak jó emberek is, elvétve. De sajnos nem elegen.

Nem hiszek ebben az emberek alapvetően jók felfogásban. Szerintem az emberek hasztalan élősködők, állatkínzók, semmirekellő szardarabok.

Sokszor kívántam màr hogy bárcsak lenne egy természetes nagy szelekció ezen a világon, csak a jó emberek és állatok élnének tovább.

Sajnos nem lesz ilyen, de én viszont nagyon hajlom hogy elhúzok egy kietlen vidékre, ahol egy idióta se jàr. Nagyon nyomasztó napi szinten ez a harag ami bennem van az emberek iránt. Rengeteg munkakör, ami talán érdekelne, kiesik, mert nem vagyok hajlandó emberekkel együtt dolgozni. Hányok tőlük.

Tudom, én bajom. Így jártam.

jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
#5, elvtársak vagyunk:D
jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így érezni, bár nálam inkább az van, hogy az adott lehetőségeim, élethelyzetem és a vágyaim, a dolgok, amiket fontosnak tartanék, nem passzolnak össze.

Látom, hogy ha más dolgok érdekelnének, mennyivel boldogabb, önfeledtebb életem lehetne, de egyszerűen azok a dolgok engem hidegen hagynak... Vannak viszont olyan emberek, akikkel bármikor cserélnék élethelyzetet és szerintem pozitív végeredményt tudnék kihozni belőle.

jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Létezek sajnos.
jan. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Persze. Kim Dzsongun biztosan.
jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Barnabas333 ***** válasza:
71%

Sajnos az emberiség hülye, megtart minden beteg, sérült embert, ellenben az állatvilággal, de kiírt egy másik országot mert másik istenben hisz. És írom ezt úgy, hogy nekem is mentálisan beteg gyerekem van. Mert az állatvilágban természetes szelekció van.

Itt meg fel van háborodva az emberiség ha egy gyógyíthatatlan beteg eutanáziát kérne magára, de egy másik országot a hit vagy terület miatt megölhetünk, totál lökött mindenki.

jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!