Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 16 évesen miért érzem azt...

16 évesen miért érzem azt hogy semmit nem ér az életem nem fogok soha elérni semmit. Pl:Osztálytársaimnak jobbnál jobb csajaik vannak nekem meg semmi pedig nem vagyok egy rondaság stb. Egyszerűen semmi sikerélményem nincsen semmi Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Változtass. És hogy? először is elmész gyakoriról a való életbe xd

16 évesen én is így éreztem, de most pár éve ugyan így érzek csak még utolért pár betegség is. Szóval tőlem jó tippet nem várj.:D

2022. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1

Pedig ez volt a tökéletes válasz!

"Változtass. És hogy? először is elmész gyakoriról a való életbe"

2022. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Nos. Szerintem a legjobb tanács az az hogy probálj meg mindent meg tenni hogy legyen sikerélményed!


Az élet adja és úgy is adja a pofonokat sorba. és vannak azok a pofonok ami padlóra küld de fel kell állni amig fel tudsz állni. Az amit te most élsz az az életed muszáj a legjobb ki hozod belőle!

Még egy jó tanács! Ha szeretnél egy csajt magadnak. Akkor szerezd meg. Ki szemelsz valakit és azért mindenteg teszel hogy össze jöhes vele. És vagy sikerel jársz vagy nem ez sajnos benne van a pakliba. (bocsi a helytelen írásért de nem vagyok nyelvtan tanár és most 23:06 perckor amúgyis lusta vagyok helyese írni)

Úto írat: ne kiméld a csajokat!

Csőőőőő!

2022. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nehéz korban vagy. Később jobb lesz, hidd el.

Viszont az vigasztalhat, hogy valószínűleg többre viszed majd mint azok akik úgy gondolják, hogy minden tökéletes velük.

Kitartást! :-)

2022. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!