Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja valaki magát...

Miért mondja valaki magát alacsonyabbnak?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerösöm aki tölem egy fél fejjel nagyobb és 185 nek mondja magát közben én vagyok 181. Miért mondja valaki magát alacsonyabbnak? Nem értem... Pedig manapság elönyös nagynak lenni...
jan. 14. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

mert unja már a fejedet mert végig vele foglalkozol mert ő magasabb legalább a te férfi magasságodtól

nem tökmindegy hogy 185 vagy 188 vagy 191?

egyébként meg testtartás, talaj, lábbeli, haj, kutya füle farka minden játszik xd erre te hajnali 1 kor ilyeneket írsz ki xd

jan. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy régebben létrának csúfolták.
jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket sosem értettem. Hiába mondok 5 centivel alacsonyabbat, 10 kilóval könnyebbet, 3 évvel fiatalabbat, egyiktől se leszek szebb, szóval én bárkinek bármelyik számszerű adatomat gond nélkül megmondom, és inkább a hajamat szárítom be rendesen :D
jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem érdekli, régen mérte meg magát, nem is tudja pontosan.
jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!