Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is sértő, ha a...

Szerintetek is sértő, ha a babaprojektemre azt mondja egy jó barátnőm, hogy az ő munkahelyi projektje semmivel sem alacsonyabb rendű, mint a gyerekvállalási terveim?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 22:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyen nem jó barátnő. El kell küldeni a francba.
2018. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez a fontos, neki meg az. De azt se értem kinek jut eszébe a kettőt összehasonlítani?! Teljes más téma...


Alma vs. Tulipán

2018. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Kinek a pap, kinek a paplan. En nem sertodnek meg ezen, honnan tudhatnam, hogy neki mi mennyire fontos, vagy sem? Nem vagyok a bore en. Ha osszejon a gyerek, erdemes fuggetlenitenie az embernek magat masok velemenyetol, ha meg akarja orizni a jozan eszet, es a szeretteivel normalis kapcsolatot akar tartani.
2018. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%

Miért lenne sértő? Neki az a fontos, neked meg más. Ráadásul neki valóban projektje van, neked meg nem.

A gyermek nem egy termék vagy szolgáltatás, amit egy projekt során előállítanak. Ezt azért már tudomásul kéne venni.

2018. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Kinek mi, neki az fontos neked meg ez. És? Kit érdekel? Nyilván mint barátnő drukkol és feltételezhetően te is neki de ne várd el tőle, hogy azért mert te a "szent útra" lépnél és gyereket szülnél ő dobja el minden "alantas" kis álmát mert ennél nincs feljebb. Másnak egész más lehet ugyanolyan fontos mint neked a gyerek. Beállítottság kérdése és speciel én nem venném sértőnek, nem várhatom el, hogy az én gyerekprojektemtől mindenki a földhöz verje a seggét.
2018. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem, ezen mit kell kiakadni. Az ő életében jelenleg a munkahelyi projektje a fontos, neked meg a gyerek. Miért lenne egyik alacsonyabbrendű, mint a másik? Egyáltalán hogy a francba jött fel ez az összehasonlítás?
2018. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hívott telefonon, hogy elmesélje mi volt a munkahelyén valami értekezlet, én viszont akkor jöttem haza nőgyógyásztól és megkértem hadd meséljem el én előbb, hogy milyen lett a vizsgálati eredményem
2018. szept. 21. 22:57
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Most ez komoly? Ő hívott fel téged, mert szeretett volna megosztani veled valamit. Te meg közölted vele, hogy kuss, előbb te, mert szerinted a te dolgod fontosabb. És még te sértődsz meg, mikor szóvá teszi?

Milyen jó barátság.

2018. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de érdekelne miért is lenne a te “babaprojekted” bármivel is fontosabb, mint masok tervei, projektjei...? Nem mellesleg a gyerekcsinalas nem egy projekt!!
2018. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ez alapvető intelligencia hogy aki hiv azt meghallgatjuk. És ha utána visszakérdezés nélkul leteszi, akkor leteszi. Normál esetben visszakérdez és mesélhetsz habár szerintem egy nőgyogyászati téma nem telefontéma, de mindegy.
2018. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!