Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik részletesen írnak itt le...

Akik részletesen írnak itt le dolgokat nem félnek, hogy valaki ráismer?

Figyelt kérdés
jan. 21. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem egyedi eseteket írnak le.

Aztán meg sok a kamu történet.

jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer volt már rá példa, hogy felismertek ismerőseim az élethelyzetemről, a szóhasználatomból. De nem csináltam belőle problémát, mivel aki felismert az úgyis tudja azt a dolgot, amit ide kiírtam.
jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer volt egy lány, akinek "átvérzett a nadrágja". Őt is felismerte valaki...
jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Engem egyszer felismertek. De letagadtam.
jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Jah... emlékszem rád
jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem félek, mert amit le írok az után vállalom is a felelősséget.
jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg szoktam változtatni bizonyos rèszleteket

Ha nagyon egyedi eset akkor pedig ki se írom

jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon specifikus, közelről/távolról sem általános eset, akkor nem írom le, kérdést sem teszek fel róla, illetve válaszként sem gépelem be. Privátban meg még annyira sem osztok meg ilyeneket.


Viszont.. ha mégis szükségem lenne egy külsős tanácsára, vagy egy kérdező van hasonló esetben, és mások tapasztalataira kíváncsi, akkor én is úgy írok, fogalmazok meg mindent, hogy egyes dolgokat megváltoztatok, de olyanokat, amik lényegi dolgon nem változtatnak.


(egyébként én is ismertem már fel itt volt gimis osztálytársat. Először csak nagyon, nagyon gyanús volt, de további kommenteket írt, amik miatt lett egyértelmű, hogy ő az.)

jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért annyian nem használják az oldalt, és akik igen, azoknak is a fele troll.
jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként nagyon sok hasonló sztori van, szóval hacsak nem ír valaki neveket, nem lehet biztosan tudni, hogy ki írta.
jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!