Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Messengeren kapcsolattartás...

Messengeren kapcsolattartás miért nem megy nekem?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy nem tudom jól csinálni. Y generációs vagyok, nem ebben nőttem fel. Emberek a múltamból, pl volt felnőttképzés, volt munkahely, hasonló helyekről bejelölnek, vagy szólnak is, hogy tartsuk a kapcsolatot, én kedvesen mondom, persze. Megvárom, hogy ők írjanak, nehogy valakire ráakaszkodjak. Remek társalgó vagyok, tudok mindig témát találni, érdeklődő vagyok, csak félek, hogy mennyiségben vagy időben nehogy sok legyek. Próbálom tartani azt a tempót, szöveg mennyiséget, amit ők diktálnak, mégsem csinálok v.mit jól. Másik ír, röviden hamar válaszolok, hogy érezze, érdekel, majd ő ír, amikor tudok, én is, ( van, hogy több nap múlva megy ez, de nem tinik vagyunk, sűrű felnőtt életünk van). Aztán általában arra már nem jön válasz többet. Vagy mai világban csak illemből írna nekem valaki,amúgy nem is akar dumálni? Vagy ilyen rosszat mesélhettem? Vagy ha pont új kérdést nem írok, már nem ír? Volt olyan nő, aki rengeteget keres, ír, mindig írok, ezért mertem felvetni, hogy bekukkantok kicsit az irodába megnézni élőben, ha neki jó,nem rajongott. Én nő vagyok, a másik félek nők, férfi ismerősök vegyesen. Mit rontok el? Ha valaki már elkezdett velem chatelni, de így abbahagyta, tehát én írtam utoljára, ne írjak én, vagy pont, hogy illik nekem megkérdezni, hogy van, legközelebb? Nem szoktam ilyen sokat írni, nyugi😉Eskü!!!

jan. 22. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

😃 Ez cuki.

A messenger személytelen, nem lehet ott normálisan beszélni. Én pl utálok pötyögni, inkább felhivom.

Meg napközben munka, rengeteg teendő, ahhoz is idő kell, hogy leüljek, és válaszoljak, beszélgessek. Egy idő után elfogy a türelem, vagy a téma.

A régi ismerősök amúgy is 3napig érdekesek, kis nosztalgia és ennyi.

jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Simán lehet ott is normálisan beszélni, HA minden résztvevő akar.

Kérdező, valószínűleg nem nagyon érdekled őket.

jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor minek írnak? Mindent ők kezdeményeznek, mindent. Minek? Én ezt nem értem.
jan. 22. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kezdeti kíváncsiság. Régen látott, örült neked, aztán a mókuskerék beszippantotta újra.

Olyan, mint egy osztálytalálkozó után, mikor pár hétig tartjuk a kapcsolatot, aztán évekig megint nem.

jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg felszínesen kíváncsi, hogy mi újság veled, és csak ilyen apróbb beszélgetés-féleségre vágyott, nem végtelenítettre. Nem szeretne hosszabban, komolyabban írogatni.

Van, aki akkor csinál ilyent, amikor unatkozik, aztán utána már nem, és nem is érdekes már akkor számára a megkezdett beszélgetés.


Huszonéves vagyok, és sajnos rendszeresen járok így én is:/

jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Köszi, Akkor ez nem rólam szól, hanem a másik félről. Hát, ez van. Koncentrálok a hús-vér barátnőimre😉, meg a családomra.
jan. 22. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

nem ellened irányul a viselkedésük, vagyis nem miattad csúszik félre a dolog. Szerintem simán lehet, hogy ezt másokkal ugyanígy megteszik, méghozzá olyan gyakran, hogy fel sem tűnik nekik, hogy a másik fél még azért beszélgetne kicsit.


Viszont jó a hozzáállás; nem szabad hagyni, hogy egy ilyen kedved szegje. (az első pár alkalommal, amikor velem is ez történt kicsit magamra vettem, de már túl vagyok rajta:D hiába nem túl kellemes érzés)


(#5 voltam)

jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést🙂
jan. 22. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!