Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza volt a...

Szerintetek igaza volt a biztonsagi ornek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Bocsanat nem tudtam jobb kategoriaba tenni.Az lenne a kerdesem feletek hogy elmentem ruhakat vasarolni baratnommel par nappal ezelott es probaltam fel egy polot es volt egy srac aki vegignezte hogy atoltozok (ilyen fuggony szeruseg volt es nemtudtam normalisan behuzni)es amikor kimentem az oltozobol azt mondja a srac hogy de formas mellem van.Erre en nekialtam hogy mit kepzel magarol.Utanna probaltam egy nadragot amikor uggyanaz a srac nezte hogy bugyiba vagyok erre bugyiba kimentem es jol pofonvagtam (elfelejtettem hogy bugyiba voltam) es ordibaltam vele mikor jott a biztonsagi or es kikuldott mind kettonket.Szerintetek mi voltunk a hibasak?Es miert nem tudnak zarhato ajtot berakni a fuggony helyett?

jan. 23. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Abban igaza van, hogy ne az üzlethelyiségben balhézzanak az emberek, minden rendbontót ki kell raknia. Te voltál a támadó fél ráadásul.

Azt kellett volna csinálni (tudom, könnyű okosnak lenni utólag, és annak akik ott sem volt), hogy pofozkodás helyett a biztonsági őrnek szólsz, hogy inzultálnak, és akkor a srácot küldik ki.

jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Kár verekedni.

Húzd be a függönyt rendesen, vagy szólj ki hangosan, hogy ne bamuljon.

jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

A biztonsági őr a munkáját végezte.

Ettől függetlenül, engem nem a biztonsági őr hanem a rendőr kísért volna ki ilyen esetben.

jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen, igaza volt a biztonsági őrnek. Akkor is igaza lett volna, ha a srácot zavarja ki, HA szóltál volna neki arról, hogy leskelődik utánad és beszólogat a próbafülkénél. Így, hogy igazából te csináltál balhét - kiszaladni bugyiban pofozkodni, mint egy francia vígjátékban - az őrnek nem volt más választási lehetősége, neki elsősorban az a dolga, hogy a BOLT rendjére és biztonságára vigyázzon.

Arra meg, hogy a barátnődet nem tudtad megkérni, tartsa a helyén a függönyt, amíg öltözöl, inkább nem mondok semmit.

jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha szóltál volna a biztonsági őrnek a pofon helyett, akkor nem kapta volna meg a nagyon-nagyon megérdemelt pofont :)

Nyugi jól cselekedtél.

jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni, hogy teljesen véletlenül be lehetett látni meg, hogy elfelejtetted, hogy bugyiban vagy.🤷🏼‍♀️😂
febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Tehát először végignézte hogy vetkőzöl,mert nem volt rendesen elhúzva a függöny.

Te ez láttad, de nem tettél semmit

Utána levetted a nadrágot úgy, hogy a függöny továbbra sem volt rendesen behúzva.

Ezek után kimentél az eladótérbe, és ott hisztiztél.

Na persze hogy ne kelljen a függönyt húzigálni egyszerűen bugyiba mentél ki.


Drágám, ha rajtam múlott volna, csak téged doblak ki az üzletből.

febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

nem feltétlenül volt igaza. de ilyen random,lehetetlen,elképzelhetetlen szituációkra lehet,hogy nem terjed ki a munkaköri leírás. Azt tette,amiről hirtelen úgy érezte,hogy az a dolga,és amiről úgy érezte,hogy elvárnák tőle.


(Legfőbb lényeg

Tehát,hogy csináljon valamit, ne mondhassák,hogy semmiért fizetik.)


Nem biztos/én magam nem hinném; hogy pontos volt a helyzetértékelése.


Ő arra koncentrált,arra fókuszált,hogy a rendbontást megszüntesse.


Meg akár nevelő-célzattal,hogy többet ne forduljon elő ilyen.


Nemtom,meghallgatta-e a te verziódat.


Remélem a folyosóra nem bugyiban rakott ki.

febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.

Inkább aludj, vagytanulj.

febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!