Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha 30 évesen 17-nek...

Gáz, ha 30 évesen 17-nek érzem magam, és úgy is élek?

Figyelt kérdés
jan. 23. 16:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha neked úgy jó, ne mások véleményével foglalkozz talán.
jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Miért pont 17? Várod a felnőtté válást, vagy mi?

Idős nénik szokták hasonlóval hitegetni magukat, hogy a koruk ellenére hány évet tagadhatnának le. De mivel egyre furcsább világban élünk, így csúnya gonosz dolog lenne bárkit is megítélni azért, mert annak hiszi magát, aminek.

jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem feltétlen csak ne nagyon engedd el magad

Elszállt az idő az én fejem felett is nagyon gyorsan középkorú lettem és ezt elég nehéz megemészteni úgy, hogy semmi nem történt az életemben

jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Ezt amúgy olyanok szokták mondogatni, akik kis tinikre izgulnak, és így szeretnék bemesélni hogy ez normális.
jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
68%
Szerintem egy kicsit ez probléma, minden kornak meg van a maga szépsége és sajátossága nem jó dolog még 30 évesen is 17 évesként gondolni mindenre, inkább éld meg a 30-as éveid ne akarj úgy viselkedni mint egy tini amikor már családod is lehetne, elnézést az erős kijelentés miatt de ezt én így tartom.
jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sosem voltam tinivel, de nem akarok családot, sem kötöttséget
jan. 23. 17:20
 7/20 A kérdező kommentje:
És most voltam amúgy is nem rég 17, 2012 nem volt régen
jan. 23. 17:21
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Igen, egyfajta visszamaradottság.
jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Miért? 17 évesen is felnőttes az ember. Én csak bulizni járok, illetve csak az ivászat érdekel
jan. 23. 17:24
 10/20 anonim válasza:
58%
Szerintem meg fogod bánni hogy a harmincas éveid nem élted meg, majd 50 évesen visszagondolsz hogy mekkora butaság volt hogy a sok szépséget ami a harmincas évekkel jár nem tudtad élvezni
jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!