Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szórakoznál, viccelnél azzal...

Szórakoznál, viccelnél azzal felnőtt férfiként egy közeli ismerős nőnél, hogy azt kiabálod neki, hogy szereted?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolat köztetek,totál oda nem illő időben, helyen ezt így beközölnéd valakivel csak viccből? Nem bírom hova tenni a dolgot.

#vicc #vallomás #36éves
jan. 23. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan.Szóra sem érdemes.Csomóan teljesen súlytalanul odamondogatnak ilyeneket.
jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor pizzazoban kajáltam és véletlen a szomszedpasi ült le a közelemben levő asztalhoz a haverjaival rokonaival(nők es ffiak), akkor onnan jo hangosan átkiabált nekem hogy x!(a nevem)mióta akarom már hogy a feleségem legyél de soha nem adod magad! X a szerelmem nézzétek! )És teljesen józan a pasi.) Hát az egesz pizázzo engem nézett. Visszakiabáltam viccesen hogy én is imádlak!♡

Aztan ment tovabb az elet.

Kb havonta ha beszélünk egyszer mikor összefutunk a házban, de lehet azzal is sokat mondtam.


Nyomulna amugy csak hát kicsit más körökben mozog mint amiben en szeretnék.

jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*de osztom elsőt ezzel akartam volna kezdeni
jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicc, a barátaid szereti az ember.
jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kizárt: ebből baj lenne a végén.
jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2. Ez az ember nem azokból a körökből való, mint a pizzás szomszéd, és a helyszín sem a helyi korcsma volt, mindent ennél emelkedettebbnek képzelj el. Amúgy ilyen falubeli Jóskám volt nekem is, aki még a boltban árult gyűrűknél le is térdelt, hogy menjek hozzá feleségül. De nála marha rossz vége lett, olyannyira nem szánta volna részéről viccnek, hogy egyszer ivott este, elkapott az utcán, és erőszakkal megcsókolt, fel kellett jelentenem. A kérdésben szereplő férfi ettől az egy pillanattól eltekintve tisztel, segít, ha találkozunk megérint, stb.
jan. 23. 18:42
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Emelkedett szinten is mondhatják vagy szorakozásbol, de manipulaciobol is, hogy beveszed vagy nem, de olyan érzésbol is, ami csak aznap adott pillanatban érvényes, egy rakat mindenbol bevághatja bárki lazán.


Akik amugy nagy szavakkal dobálóznak manipulaciókból, azoktól jókat nem lehet várni.

jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon igaz, köszönöm
jan. 23. 19:06
 9/11 NTBS ***** válasza:
Nem. Ez elég alantas dolog szerintem.
jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
73%
Egyik munkahelyemen elterjedt a pletyka, hogy a bérszámfejtő csajt kezelgetem. Na, onnantól kis szerelmemnek szólítottam, ha más is hallotta.
jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!