Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi jut eszedbe az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe az alábbi férfi nevekről ? Attila, Robi, Bence, Imre,Ádám?

Figyelt kérdés
Írd le a nevet és mellé ami éppen az illetőről az eszedbe jut.

2022. márc. 10. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Attiláról a balfasz exem, illetve egy másik szar ismerkedes. Sőt, a barátnőim bunkó exei is Attilák. Borzalom...kiráz a hideg ettől a névtől.

Robiról egy gyerekkori szerelmem jutott eszembe addig, amíg ezt felül nem írta egy pár hónapos kapcsolat. Elég nagy csalódás volt, így erről a névről se tudok egy kedves ismerősre asszociálni.

Bence szintén gyerek és tinikori beteljesületlen szerelem. Párszor lehetett volna több is. Legalábbis én úgy éreztem, hogy lett volna rá lehetőségünk, de én nem mertem lépni vagy az időzítés volt rossz.

Imrét nem ismerek.

Ádám...hát... inkább semleges.

2022. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szegény Robi :(. Jöhetnek még!
2022. márc. 10. 22:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Attila: exem, fiatalabb volt tőlem, nekem ami bevillan az ő és József Attila 😂 legyen bennük közös hogy jól néztek ki és bolondosak voltak.

Robi: angol tanárom Robi bá, egy pocakos, kedves, végtelenül humoros ember volt, mindig megmosolyogtatta az osztályt.

Bence: hát max az a műsorvezető ugrott be az Istenes Bence, de maga a név nekem határozottságot,karizmát és gyengéd belsőt valamint egy csepp sunyiságot kelt. Mármint ilyen embert tudnék hozzátársitani.

Imre: nagypapám és nevelő apukám jut eszembe róla, végtelenül kedves, türelmes emberek, néha morcosak, de nagyon szerethető,bölcs emberek.

Ádám: vagy a bibliai csávó vagy öcsém haverja, de nekem flegma, öntelt, hímsoviniszta emberek asszociálódnak hozzá. Nagy egóval.


Persze ezek az én gondolataim akinek ez a neve és nem ilyen ne vegye magára.

2022. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Ádámokról hasonló nekem is.
2022. márc. 10. 23:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na sziasztok Robi vagyok és bocsánatot akarok kérni ha bármiféle csalódás ért titeket a nevemet illetően, én csak szeretetre vágyom :(
2022. márc. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyik névhez derék, jó fizikumú férfiismerősömet tudom csatolni.😅
2022. márc. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attila: egy régi exem, nagyon rendes ember volt, néha most is dumálunk chaten


Robi: semmi különös, utolsó exem egyik hülye ismerőse


Bence: az egyik legnagyobb szerelmem volt, de sajnos csak 2 évig működött a dolog


Imre: unokatestvérem


Ádám: 2 Ádám haverom volt, mindketten nagyon okosak (doktorok lettek). Az egyik engem akart, a másikat pedig én, de egyikből se lett semmi.

2022. márc. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Attila: jó egzisztenciájú 40-esek, főleg kollégák, de elég sok menedzser ismerősöm is. A 20-asok között az Attila ismerőseim kevésbé ilyenek. Gyakran nemzeti érzelmű vagy konzervatív vagy vallásosabb családból származnak azok, akiket én ismerek, de alapvetően pozitív nekem a név, de nem igazán kerültem érzelmileg közel egyhez sem.


Robi: mackós alkatú kisfiú jut róla eszembe, de nem igazán szimpatikus fajta. Lehet, valamilyen közösségben (pl nyári tábir) találkoztam ilyen Robikkal. Az egyetlen Robi aki konkrétan eszembe jut, az az egyik edzőm, mackós alkatú de nagyon kedves igazi apuka, ő szimpatikus volt és szerettem.


Bence: az jut eszembe hogy buta :( Volt egy Bence osztálytársam, aki nagyon kedves meg érdeklődő volt, de elég hamar érződött, hogy le lesz maradva, az ujjain számolt stb. Emellett még ilyen vidéki rokon, vagy báty jellege is van. Ja, exem bátyja :D De exemmel ellentétben ő se volt túl ügyes/sikeres.


Imre: minimum 40-es, de ha mégis kisgyerek lenne, akkor ilyen kicsit idegesítő, fontoskodó, nem túl kedvelt. Egyetlen Imre ismerősöm sincs, csak a családban van valaki, de ő is lassan 60 tippre, de sose láttam élőben.


Ádám: Attila mellett ő még a pozitív csengésű nekem. Gyerekkori szerelmem neve is. Meg egy baráti társaságban egy nagyon udvarias, barátságos, jó hangú gitáros tanár. Az Ádám ismerőseim intelligensek, családjuk se problémás. Úgy alapvetően rendben vannak. Hm, kár hogy nincs/nem volt Ádám nevű fiúm :D

2022. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Attila: az én drága szerelmes férjem.

Robi: gyerekkori haverom, aki 20 évesen tragikus autóbalesetben elhunyt.

Bence: fiam edzője:)

Imre: fiatalkori jóbarátom, jó szívvel emlékszem vissza a nagy beszélgetéseinkre Imivel...

Ádám: szomszéd srác volt, idegesítő visszataszító és nyálas

2022. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attila: nekem is személyes dolog, egyik exem, de jóban vagyunk.


Robi: hülyeség de nekem a ropi jut róla eszembe gondolom a hangzás miatt :D amúgy semleges.


Bence: mindenképpen egy fiatal fiú jut róla eszembe de olyan, aki az anyuci kedvence, és nem mer egyedül elmenni a bankba ügyet intézni mert a nagyszájú anyjának mindenképpen mennie kell vele


Imre: egy falusi ember jut róla eszembe, valahonnan Alsóparadicsomfalváról


Ádám: egy magas, jóképű, jó testű fiatal pasi jut róla eszembe, ilyen tipikus fehérneműmodellek

2022. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!