Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan kéktúrázó mint...

Van itt olyan kéktúrázó mint anno a Rocki Pál és megírná?

Figyelt kérdés

aki ugyanazon az útvonalon turazott mostanába mint a keréktolós csapat 1979be amiről filmet is volt.

az érdekelne ahol jártak hogy néz ki mostanába nagyon megváltozott minden igaz aza Magyar ország már nem létezik



jan. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Még létezik Magyarország. Csak szólok.
jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Kéktúra is létezik még.
jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Van ezer lehetőséged tájékozódni. Kéktúra hivatalos oldala, Kéktúra FB csoport, Google. Lassan átlépi a 10 ezret a teljesítők száma.


Megnézed a sorozatot, amire kíváncsi vagy, beírod Google-be és találsz róla aktuális információt, magad is fogod látni mi mennyire változott.

jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy klasszikusan ugyanazt az útvonalat manapság nem nagyon lehet bejárni hivatalos úton, mert sokfelé megváltozott a nyomvonal és változik is rendszeresen. A nagy része persze azonos, de van ahol már a jelzés is megszűnt és teljesen másfelé visz az új jelzés.
jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve csináltam meg. Akkor még nagyjából ugyanaz volt az útvonal. Ami furcsa, hogy azóta nagyon sokat változott az útvonal, de az ország is. Akkor még viszonylag egyszerű volt boltot vagy kocsmát találni, most már nem annyira egyszerű. Járom azóta is bizonyos szakaszait. A szállás nem probléma, de boltok, kocsmák es egyéb helyek jóval kevésbé vannak, mint 10 éve. A vidék rohamosan néptelenedik el, ami már 1979ben is probléma volt, emellett pedig a szolgáltatások színvonala zuhan vidéken. Vannak olyan területek, amelyeknek hozott az eu támogatás valamit, de kevés értelmezhető és előremutató fejlesztés történt. Nagy probléma a szemetelés, egyre kevesebb a képzett ember vidéken. Amit 1979ben megállapítottak az csak rosszabb lett mostanra.
jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Én is elkezdtem a Kéktúrát, Balaton felvidéken tartok. '79-ben nem jártam arra, szóval nem tudom pontosan milyen volt, de helyenként változott az útvonal, változtak a települések, házak épültek, tűntek el, az erdők is változtak.
jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!