Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Reggel a mosdón töltöm el az...

Reggel a mosdón töltöm el az időm 3/4 részét, más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Felkelek, megmosom a fogam, arcom. Elmegyek mosdóba kábelt fektetni. Utana kezeteg mást is mosok :) aztán bepakolom a kajám a zsákomba majd megyek vissza kábelezni aztán megint megeresztem a csapot és elzárom s indulok dolgozni. Ez kerek 1 óra, de 10 perc lenne az egész ha nem kellene kétszer , ma pl.háromszor kuláznom 50 percen belül.

Munkahelyen nem akarok mert nagyon utálok úgy klotyózni, hogy nem mosom ki vízzel és ott nem lehet. Eddig 3 év alatt 5 alkalom volt, de az olyan volt, hogy utolsó utáni pillanat amikor már mindent feladtam a tiszta ruha darab érdekében.


Suliba is így volt.


De ha nem suli vagy meló pihenő napon megyek valahova egyszer elintézem utána csak este kell. Független, hogy kajálok, ha zsák számra eszem a kfc, burgerking, meki, random gyros pizza kombót és pihenő nap van nem szól a gyomrom. Ha dolgozni kell menni akkor egy körtétől annyit retyózok, hogy vilagrekord gyanús.


jan. 23. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát túleszed magad? Ne edd “zsák számra” a gyorséttermi vackot! Mást is egyél inkább. Egyél kevesebbet többször, rostot is fogyasszál. Sétálj, mozogj többet. Igyál elég folyadékot. Pre-, és probiotikum kúra sem ártana.
jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, hogy naponta kétszer mész minimum kábelt fektetni.


De lehet van benne egy kis stressz is.

jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak egy példa volt. Reggel 1 szenya, 10 órakkor még egy, ebédre valami rizses hús vagy főzelék vagy pizza, vagy gyros, aztán este 7 fele vacsi ma pl. almás pite. De paprikás krumpli vagy darás tészta, ilyen egyszerü.
jan. 23. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Több zöldséget, gyümölcsöt kéne enned, de amúgy a széklet mennyisége a háromnaponta egytől a napi háromig mondható normálisnak. Ideálisnak pedig a napi 1.

[link]

jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy napi háromszoritól háromnapi egyig van a normális kategóriában
jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen nincs értelme vitatkozni, hisz szenved. Életmódváltás kellene, plusz egy orvosi kivizsgálás. Háziorvossal beszélni lehetne. Lehet valami rendellenesség van a háttérben.
jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem normális, hogy naponta kétszer mész minimum kábelt fektetni."


A naponta kétszer teljesen egészséges dolog. Reggel egymás után kétszer már nem annyira.

jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!