Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakivel álmodom éjszaka...

Ha valakivel álmodom éjszaka és reggel felébredve vonzódom hozzá, az valódi vonzalom?

Figyelt kérdés

Éjszaka az egyik ismerősömmel almondtam, és reggel amikor felebredtem, elég erősen úgy éreztem, hogy vonzodom hozzá.

Ez valódi vonzalom lehet, és a tudatalattiból jön elő az álmodás útján, vagy valami más?



jan. 5. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem.

Én egyszer azt álmodtam hogy egy korabbi osztálytársammal(általanosból) jàrok, dúl a love, szerelmes vagyok és teljesen élethű is volt az egesz.(meg anno udvarolt is)


Na ezt az osztalytarsamat nem lattam 10 éve se(de az egesz osztály se tud rola elnyelte a föld), es az álom óta is eltelt még 10 év. Semmi köze az álomhoz egx embernek.


Mivel a te agyad kreálja az álmokat. A szereplőket is TE jelenited meg benne es nem kivulről jön vki az álmodba hanem te "képzeled meg"

jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Mit értesz valódi vonzalom alatt? Ha azt érzed hogy vonzódsz hozzá, az valódi érzelem hisz jelen van, érezhető. Ki szokott alakulni néha egyik pillanatról a másikra is két ember közt. Szerelmet ne láss bele, az a lényeg. Sokan összetévesztik a kettőt.
jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
66%
Messze nem.
jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!