Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pesterzsébeten hány százalék...

Pesterzsébeten hány százalék lehet a roma kisebbséghez tartozók valós aránya?

Figyelt kérdés
jan. 25. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
1 is tul sok.
jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pesterzsebetet ismered kerdezo? Komplett panellel kezdodik a Soroksari vagy helsinki utrol. Elegge lerobbantak, neha arra jarok kocsival. Van szep resze is, de kicsi kerulet viszonylag. Ha eszakra mesz 9.ker, hat nem a legfeherebb, fejezzuk ki igy magunkat. Ha keletre mesz akkor is huzod a szad mert ott a 19. kerulet meg 10. kerulet na oda full stop, talan meg c-gyerekek is potyognak telen az egbol amikor mashol havazik. A nyugati resze meg csepelre nez, foleg az ipari reszere. Csepel azon resze meg megint.. c-panel telep. Egyedul ha delebbre mesz, soroksar fele ott is korbe kell nezni delutan - este kinel hol a penge, de ott azert mar jobb a helyzet, de meg mindig nehez megkulonboztetni a romat meg az ejszakai sotetseget ott is. A valos aranyt meg isten se tudja. Szerintem hajlektalanok de ott meg itt eldegelnek. Jobb is nekik egyebkent, mert buncselekmeny eseten nem nagyon tudnak hova fordulni mert nincs bejelentve sehova. Nincs hol keresni. Aztan kozben pedig ott van a parlamenttol par kilometerre.
jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leginkább a régi Erzsébet Áruház környékén szokott dolgom lenni arrafelé, mintha arrafelé mindig sokat látnék.
jan. 25. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem több, mint máshol. Laktam Soroksáron, Kislesten is, ugyan annyi. Sőt, Szigetszentmiklóson is ugyan annyian vannak, mint bárhol máshol.
jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahol én lakom, Újbudán, annál nekem többnek tűnik.
jan. 26. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Szigetszentmiklos nem mindegy melyik reszen! A fout menti (halasztelekrol ivben) uton ahol teglahazak lyukasan allnak 10 eve meg TESCO utan valtakozik a homok es beton autout, na ott gaz. A duna menten viszont magasabb reteg "nyaral" vagy el ott, illetve a belso teruleten, a tanosveny is ott van. Itt mar kezd Svabosodni a terulet, minel delebbre mesz, pl Dunavarsany kornyeke. Ott nem adnak ki/el hazat lakast c-nek. Ott van a Paradicsomsziget az is resze ha jol tudom meg csepel-szigetnek egy luxus hely, szallasokat adnak ki, eszmeletlen hazak vannak, Taksony falu is svab kornyek, Bugyi is (nem vicc, van ilyen falu).


Ahogy mesz ki a grassalkovich uton lekanyarodva haraszti fele egyre svababb teruletekre erkezel. De ez mar agglomeracio, bar igaz csak 20 - 25 perc kb kocsival ha nincs dugo. Szamolva Dunaharaszti hataratol.

jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt a videón a cigány önkormányzati vezető azt mondja 10-12 ezren vannak. Ha a legutóbbi népszámálást vesszük alapul, akkor olyan 17-18%. Nincs hiány belőlük az biztos.

https://www.youtube.com/watch?v=eW0UHjmeW2w

febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!