Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen férfi fém pénztárcát...

Ilyen férfi fém pénztárcát hol tudok rendelni?

Figyelt kérdés

Ilyet, csak ismertebb oldalról:

[link]



jan. 25. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

emagon keresztül


[link]

jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen kínai oldalon kapható. Aliexpressz, Temu stb.. Ott kb 2000-3500 Ft. Nálunk ezt szeretik dropshippel árulni a három illetve négyszeres áron.


Egyébként nem egy jó dolog, mert ha kikel venni a kártyát akkor kifejezetten kényelmetlen csak azt az egyet kihúzni és kopnak a kártyák, mivel közvetlen egymás felületén vannak.


Akkor éri meg igazából, ha mobil telefonnal fizetsz és soha nem kell elővenned semmilyen kártyát csak 100-ból egyszer amikor épp nem megy az app.

jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De jó, köszi mindkettőtöknek!


2- én is mondtam (ez ajándék lenne) ezt, berendelik saját márkaként és 4x áron meg eladják ugyanazt, csak más logóval kb.


Láttam Shein-en/temun stb-in, csak nem akar ilyen Jin Ping meg hasonló logóval xD, és sajnos azon van valami gagyi felirat.


Emagra nem is gondoltam, azt köszi!

Sajnos ő kártyázik, nem appozik, de 6-7 rugót kevésbé sajnálok, mint 15-20-at. :)

jan. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!