Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Igazan impozans bőr ferfi...

Igazan impozans bőr ferfi pénztárcát szeretnék adni egy barátomnak a szuletesnapjara. Meg is vettem,be is csomagoltam. Szombaton találkozunk. Azota beszelgettem vele es mondta,hogy tok le van gatyasodva. Nem gáz ha ezt az ajandekot kapja meg?

Figyelt kérdés
LINK: [link]
2023. júl. 25. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés??? Ez ez tök áltagos pénztárca, az ajádnéknak meg mi köze ahhoz, hogy mennyi pénze van aktuálisan a megajándékozottnak???
2023. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Tegyél bele egy 10 forintost, vagy valami egydarabos nagyon kis pénzt. És mondd neki, hogy ez a varázspénz, ez fogja a párodhoz hozzávonzani a nagytesókat. Ezzel elveszed az élét a sóherságnak, és ki tudja, tényleg be fogja vonzani a nagy pénzeket az a kicsi pénz.
2023. júl. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hogy e van gatyasodva es penztarcat kap.. es hogy meg fog e bantodni ezen. kb mire szamitsak? oszinten szolva nem akarok mast venni helyette. Ti mit szolnatok ilyen esetbe ha azt kapnatok? -ez volt a lenyeg,koszonom
2023. júl. 26. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen értelemben nem zavaró, pénztárcára mindenkinek szüksége van, és azért feltételezhetöen nála is ez átmeneti állapot, nem normál szint.

Ahogy valaki írta, tegyél bele egy "szerencsepénzt", meg egy kártyát, hogy ez odavonzza a többi, nagyobb összeget a hiedelmek szerint.

2023. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jok vagytok! koszi!
2023. júl. 26. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!