Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért váltanak a 40-es nők...

Miért váltanak a 40-es nők látványosan életmódot?

Figyelt kérdés
Nektek nem tűnnek kétségbe esettnek azok a nők akik 40 felett nekiállnak gőzerővel formába hozni magukat és lefogynak, kigyúrják magukat és kifejezetten fiatalosan kezdenek öltözni?
jan. 28. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Nekem szimpatikus hogy foglalkoznak a külsejükkel és nem tűnik kétségbeesettnek.

Én is próbálok foglalkozni magammal, mert szeretem jól érezni magam a bőrömben.

jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ezzel gond, jól néznek ki legalább.
jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert rájönnek, hogy vékonyan és csinosan jobban érzik magukat, mint 30 kg zsírfelesleggel és egészségtelen mozgásszegény életmóddal.
jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert mit kéne csinálniuk, elhízni és a tv előtt tespedni?
jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Hogy ne úgy nézzenek ki mint a 40-es pasasok többsége. Igénytelenül, miközben várják a 20 éves csinos puncik önkéntes kopogását az ajtajukon.
jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanannyira, mint az ugyanezt tevő férfiak...

Miért lenne negatív, ha valaki tesz önmagért?

jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Egyik oldal rájön, hogy 40 felett is van élet, ott is lehet sportos, fiatalos, vonzó. Másrészt simán csak sokkal jobban érzed magad, ha mozogsz, nincs felesleged, van izmod.
jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Én voltam egy szervezett túrán. 30 fős társaságból nagyjából fele férfi fele nő. 30-50-es korosztály.


Férfi társaim jellemzői: Túlsúly, ez a nőknél nem volt meg, mindegyik korához képest fittnek nézett ki. Férfiak fele meg pocakos (rajtam is van felesleg).


Mellette igénytelenség, látszott az öltözetükön. Egy nő még az erdőben is ad magára, jól néz ki a lehetőségekhez mérten. A férfiak felének rendes túracucca nem volt csak eljött az agyonhordott utcai cuccban meg otthoni pólóban.


Nyilván nem mind, mert volt aki kifejezetten igényes, jó kiállású volt.


Ha számokban nézném: 15-ből 15 nő igényes volt. 15-ből úgy a fele férfi volt igényes a másik fele meg nem.


És tegyük hozzá a "nem igényes" férfiak fele fizikumban sem volt szinten. Miattuk meg is kellett állítani a túrát és ketté vált a csapat, ők lerövidítették a távot. Volt pár fazon aki annyira kész volt, hogy azt hittem segítséget kell hozzájuk hívni a nők meg még csak le sem ültek...

jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kitana. ***** válasza:
65%
Mert bizonyos kor felett, ha nem foglalkozol magaddal, olyan gyorsan elkezdesz leépülni, hogy pár év alatt 10 évvel idősebbnek fogsz tűnni. 40 évesen meg még bőven lehet jól kinézni, ideális esetben van még legalább 20 aktív évük, vagy több, amikor még nem otthon kötögetnek egész nap, nyilván jól akarnak kinézni minél tovább.
jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Számomra ez inspiráló. Ez kellene, hogy természetes legyen.Nem gondolom kétségbeesettnek.

Azt tartom ellenszenvesnek, lehangolónak mikor 40 felett eltespednek, igénytelenek lesznek, mert "40 felett már minek ugráljak?!". Itt nem divat tenni magunkért, egyszerűbb inkább ücsörögni a langyos fosba és a másikat is belerángatni meg leszólni.

jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!