Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogy reagálnátok...

Férfiak, ti hogy reagálnátok arra, ha látnátok egy látványosan zavarban lévő lányt?

Figyelt kérdés
Aki kicsit elpirul, kicsit remeg.
2020. okt. 27. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Kedves lennék vele, és megkérdezném mit tehetnék hogy jobban érezze magát. :)
2020. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Remeg? megkérdezném hogy hívjak-e mentőt

Ha elpirul, csak simán mosolyognék

2020. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mosolyognék. De ha tetszik, akkor leszolitom.
2020. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem férfi vagyok de írnom kell hátha segítek. Amikor a fóbiám felerősödik irtózatosan zavarban tudok lenni, ami annyira zavart hogy egy időben pánikroham követte. A legrosszabb ha szólsz neki higy ezt te észrevetted. A mosolygás pedig lekezelő, olyan mintha kinevetnéd. Ő teljesen tisztában van ezzel és biztos vagyok benne hogy nagyon zavarja. Felesleges lenne bármit mondanod neki. Ha beszélőviszonyban vagy vele és nem tudjátok kikerülni egymást semleges témát válassz.
2020. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* egy időben annyira zavart
2020. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mosolygok egyet.
2020. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez cuki tulajdonság, valószínűleg én is mosolyognék és próbálnék vele kedves lenni, hogy kissé feloldódjon :D
2020. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mitől lenne zavarba látványosan ?

az élet nem habos torta.


ha megkérne segítenék neki,volt is már rá példa, aprót kértek,vagy 1x át kellet kísérni a Lánc-hídon 1 lány és amikor átértünk elsietett, nem is értettem de később rájöttem valami pánik vagy fóbiája volt a hídon átmenéstől mert belül ment és nagyon szorította a karomat és nem beszélt semmit.

2020. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!