Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha hirtelen...

Mit tegyek, ha hirtelen ignorál az, akivel összejöttem volna?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már 3 éve ismerjük egymást a munka miatt, viszont az utóbbi fél év volt intenzívebb, mert jobban összemelegedtünk. Egyre több közös lett bennünk, szinte mindenben, találkozgattunk is és azon kaptuk magunkat, hogy szeretjük egymást és mindketten tökéletesek lennénk a másiknak (ezeket megbeszéltük).

Viszont vele van egy olyan, hogy sokat csalódott lányokban és emiatt egy kettősség van benne nálam is. Akarna velem kapcsolatot, de közben meg nem, merthogy úgy érzi, a sok csalódás miatt nem tudna úgy viszonyulni hozzám is, amit én szeretnék. Erről sokat beszéltünk.

És most van az, hogy 1 hete ignorál engem, mert előtte elkezdett semleges lenni, nem írni és mikor írtam neki, hogy nem tudom ezen így túltenni magam, ahogy (ezek szerint) ő, azt írta, haragudjak rá magam helyett es akkor könnyebben túlteszem magam azon, hogy hiányzik nekem. Erre én elkezdtem írni, hogy akkor ezek szerint ő már túl is tett rajtam, miért kell ezt, miért nem beszéljük meg, stb. Egy részét olvasta, utána meg már nem. (Messenger) szerintem lenémított, mert tudok neki írni, nem vagyok tiltva. Hívni se tudom, sms-re se reagál, semmi. Egy haverom azt mondta, adjak neki időt. De kérdezem, ha szeret és ahogy mondta is, én nagyon jó barátnő lennék neki, akkor miért csinálja ezt? Vagy legalább írta volna, hogy most hagyjam. Nagyon rosszul esik ez, hiába értem meg.

Nem akarom elveszíteni, nagyon beleszerettem és oké, hogy 1 hét még kevés, de tudom, hogy nem lenne jobb több idővel se.



jan. 28. 12:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha rossz kategória, bocsi
jan. 28. 12:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig már elveszítetted és nem rajtad múlik. Nem lehet kierősazkolni a szeretetet. Valószínűleg ő nem is volt szerelmes, csak jól esett neki a figyelmed. Hogy te tényleg komolyan szereted. De sok volt neki, megunta.
jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hisztis csávókat kerülni kell! Most csalódásnak éled meg, de hosszú távon te jársz jobban nélküle?
jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kérdőjel helyett pont*
jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem tiltott?
jan. 28. 13:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert jót tesz az egójának olvasni az üzenet értesítéseidet…
jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe az ilyen balek férfit.
jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te milyen esetben tiltasz valakit? Te mikor tiltanál valakit? Te megtetted azokat vele, ami nálad tiltással járna? Mit gondolsz, miért kellett volna tiltania, vagy miért hiányolod, hogy elmaradt ez a lépés?
jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy tűnik, hogy ez a részéről nem szerelem volt, csupán jól esett neki a figyelmed, rá fordított időd, amiket végül megunt.


Sajnálom, hogy így történt, de nem a te hibád volt.

Sovány vígasz, viszont legalább egész hamar kiderült, hogy milyen ember ő. A leírtak alapján nem tűnik késznek egy kapcsolatra, egy komolyra meg pláne nem.

jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem is volt több ilyen alak. Egyik sem akart végül semmit. Bár okosabb lettem volna, és nem naivan reménykedtem volna. Keress olyan fiút, aki oda és vissza van érted. Ez a pasi nem akar téged igazán. Ennek több oka lehet, amit írtál, az is. Őrizd meg a büszkeséged, ne égesd le magad, hogy tovább írogatsz neki. Sokkal jobb srácok is vannak, előbb-utóbb találsz közülük.


Mondjuk ha közös a munkahely, az kellemetlen lehet. Emelt fő, max. köszönés, és ha mégis együtt kell dolgozni valamin, akkor 2 lépés távolság.

febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!