Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az USA-ban tényleg ennyire...

Az USA-ban tényleg ennyire jellemző, hogy egy nő elmegy egyedül inni meg pasizni?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy ez valami filmes klisé, de aztán több ID doku filmet néztem és ott valós történeteket osztottak meg.

A nő elment egyedül piázgatni, ott ül a bárpultnál aztán jött valami gyökér és úgy volt, hogy mennek egyet kefélni, de aztán nem úgy jött össze.


jan. 28. 21:21
 1/5 anonim válasza:
66%
Az Egyesült Államokban nagyon elterjedt a hookup culture, csakúgy mint más nyugati országban és ennek meg vannak a veszélyei. Nem csak szifilisz, hanem még az is, hogy az egyik félnek bántódása esik.
jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt Magyarországon is sokat csinálják ezt nagyvárosokban.
jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
71%
Igen. A nyugatiba beleértettem Magyarországot is. Nem értem a lepontozást, de mindegy.
jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akárcsak idehaza. Hol élsz, bakker, zacskóban? Miért ne mehetne egy nő egyedül pasizni, ha ahhoz van kedve?
jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem látok ilyet.

Oké, olyan van hogy barátnőkkel, de amúgy...

jan. 29. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!