Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jellemző az, hogy...

Miért jellemző az, hogy néhány ember inkább egyedül marad egész életében, de nem bízik senkiben?

Figyelt kérdés
Mindig egyedül vannak, nem csak a nagyközönség előtt. Azért, mert félnek, hogy átverik őket? Egyáltalán, van más magyarázat erre a kérdésre?
2014. jún. 6. 09:24
 1/8 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Vannak, akiket korábban nagyon csúnyán átvertek, ezért életük végéig bizalmatlanok maradnak.

És vannak akik alapból barátságtalanok, és mindenkit lenéznek. Megint mások nem hajlandóak alkalmazkodni, ha egyedül vannak, mindig azt tehetik, amit akarnak, ami nekik jól esik. Azért az ilyen emberek nagyon rosszul járnak, amikor bajba kerülnek, pl. kórházba nem látogatja senki őket, főleg, ha rokonuk sincs.

2014. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És vannak olyanok is, akik semmit sem tesznek azért, hogy párt találjanak. A nagy Ő ugye ritkán kopogtat be az ajtón. Ezek az emberek meg meg sem próbálnak párt találni.Aztán egy bizonyos kor után az ember már megszokja, hogy egyedül van és azért nem keres. Úgy érzi nincs kedve az alklamazkodással, az összecsiszolódással bajlódni.
2014. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valaki egyedül van még nem feltétlenül barátságtalan, önző, alkalmazkodni nem képes (akaró) ember. Úgy állítjátok be mintha az aki egyedül van csak egy begyöpösödött erdei troll lehet, aki minden felé irányuló gesztusra csak ráförmed a "normális" emberekre.


Igenis van, hogy az embernek nincs szerencséje a párkeresésben. Van (ahogy a kérdező is írta), hogy akkora pofont kap amiből nem tud felállni. És olyan is van aki jobban érzi magát egyedül. Ettől még egyikük sem lesz szörnyeteg. Szvsz.

2014. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha tényleg érdekel, próbálj meg beszélgetni velük. az itt adott felszínes, előítéletes válaszok nem fogják lefedni a valóságot.

azt elmondhatjuk, hogy mindenkinek más oka van rá.

2014. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én egy olyan típus vagyok, aki egyedül van, nem keres pasit, és nem is akarok pasit keresni.


De,

nem vagyok kórosan bizalmatlan,

nagyon alkalmazkodó és rugalmas vagyok, a családomban vagy itthon például mindig én idomulok mindenki idejéhez, igényeihez, stb,

nem vagyok barátságtalan, sőt, kifejezetten mosolygósnak és nyitottnak tartanak,

nem vagyok lenéző, ügyelek rá, hogy mindenkinek megadjam a tiszteletet,

főleg nem vagyok lusta párt keresni,


hanem egyszerűen nincs rá igényem.

Engem például kifejezetten fáraszt a feltételezés, hogy attól, hogy nincsen párom, értéktelen és érdektelen vagyok, mint nő. Vagy az, hogy én biztos boldogtalan, keserű, depressziós klinikai eset vagyok emiatt.

Van, akinek erre szüksége van, van, akinek nincs. Van, aki akar gyereket, van, aki nem. Van, aki kutyás, van, aki macskás.

Miért zavar ez egyáltalán?

2014. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert sajnos még az az 1-2 legrégebbi barát vagy barátnő is évek múlva is csak érdekből jelentkezik nála: kölcsönkérés (amit soha nem adnak vissza), információkról való kifaggatás, munkahely beajánlás, stb. Ha te balga vagy segítesz nekik, vagy nem, akkor is rövid időn belül el fognak hagyni.
2014. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokan félreértették. Nem a szerelmi egyedüllétre gondoltam, hanem az abszolút magányra-akármiben is öltsön testet is.
2014. jún. 12. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán egyedül jobban érzik magukat. De szerintem az ilyen embereknek is vannak számukra fontosak, csak nem úgy mutatják ki ,mint mások. c:
2016. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!