Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok öreg miért ilyen? Buszon...

Sok öreg miért ilyen? Buszon elfoglalnak plusz 1 helyet a szatyorjaikkal állandóan panaszkodnak rosszindulatúak minden bajuk van. Hogy lehet így élni? Nem mondjátok mindenkinek megvan a gondja akar betegségei mégse ilyenek

Figyelt kérdés
jan. 29. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akadj ezen fenn, ez ezelött is így volt...15évvel ezelött meg most is..
jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Jó is hogy van egy hivatalos panaszkodós weboldal ahol vadidegeneknek lehet arra panaszkodni, hogy mások panaszkodnak.
jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ti mostani fiatalok lehet ennél is rosszabbak lesztek. Ha megéritek az öreg kort.
jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért ilyenek. Nekem személyes érintettség során kétfajta idősből jutott, a végtelen cuki, behívlak lekvároskenyérre, tartom a hátam amíg helyrehozod a hibádat, hülyegyerek típusú öregből, amíg felnőttem, meg a mentálisan leépültből, akik egyébként szintén nem voltak rosszindulatúak, de azért elég fárasztó volt, mikor átjött azért, hogy neki ellopták a nyugdíját (nem, csak eleve nagyon kevés volt és úgy kifolyt a kezei közül, hogy észre sem vette, és se arra nem emlékezett, hogy átvette, se arra, hogy elköltötte), meg hogy a migránsok felmásztak a cseresznyefára, és nézik az ablakon keresztül. Utóbbin nem tudtam, hogy sírjak, vagy röhögjek, de mai napig belsős poén a testvéreimmel, hogy a migránsok már a cseresznyefán vannak (aki érti a spájzos utalást, érti), ott szerencsére sikerült felvennünk a kapcsolatot a családdal, akik belátták, hogy ők léptelenek hazaköltözni, és felügyelni, ő nem volt hajlandó költözni külföldre, bentlakásos ápolót próbáltak, de nem maradt sokáig, mert utálatosan bánt vele a néni, idősotthon lett a vége. Néha meglátogatom, mikor a szüleimet is, mégis csak nagymamám legjobb barátnője volt. Jó barátnők lettek a szobatársával, szeret társasozni az otthonban lakókkal, kapott egy parcellát a kertben, ahol virágokat nevel. De alapvetően mindenki meglopja, az étel mérgezett, és megpróbálták neki beadatni az oltást, amiben mind tudjuk, hogy chip van. A szobatársa unokája csempészett be nekik pálinkát, akkor végül is beadatta, de csak mert pityókásan mindenbe belemegy (nem hiszem el, hogy ezt nem vették észre!), de ne aggódjak, azóta kivezette a testéből, bármit is jelensen ez.

És hány mentálisan sérült, leépült személy mászkál össze-vissza, te jó Isten. Általában, ha egy idős ember a szatyrával foglalja a helyet, vagy a külső helyen ül, megkérdezem, hogy szabad-e, és kb 100-ból 99 esetben az volt a válasz, hogy igen. Csak nem akarja a földön tartani a táskát, meg üljek én belülre, mert fél, hogy nem ér oda az ajtóhoz a megálló előtt, meg olyan is volt, akivel egy tapasztalatot osztunk (félájult, magáról nem tudó, behugyozott, igénytelen büdös és kiszámíthatatlan ember ült le mellé, és nem is engedte ki a megállónál, én az ilyenekkel éjszakaikon találkoztam főleg és ott emiatt már le sem ülök). Viszont a napokban történt velem, hogy mentem dolgozni, szombat félelőtt, ótvar másnaposan. Beálltam az üres buszmegállóba, rámállt egy nő, de tényleg, így 20 centire tőlem, nyilván arrébb álltam, mert zavart, hogy a személyes teremben tartózkodik, mikor ezt nem indokolja semmi. Elkezdett velem üvölteni, hogy látja az undort az arcomon, és azért álltam arrébb, mert ő kövér, és mit képzelek magamról, csak azért, mert én nem vagyok kövér, bánhatok így a kövérekkel? Mondom hello, nem kéne belemászni a pofámba? De "bezzeg ha egy vékony ember lett volna, akkor szavad se lenne, meg látom az undort az arcodon!". Mondom olyan másnapos vagyok, hogy mindjárt ideokádok, szóval aláírom, biztos volt undor az arcomon, de mondom ez hiányzik még a lüktető fejfájásom mellé, hogy ő itt vonyítson a fülembe. A legszebb az volt, hogy szállingóztak az emberek a buszmegbe, tehát egy idő után már közönség előtt üvöltött velem, és láttam a többieken, hogy hálát adnak, hogy nem velük történik... És ez egy harminc körüli nő volt. Kattantak, rosszindulatúak minden korosztályban vannak. Csak az idősek közt több, és mivel az agyunk úgy van felépítve, hogy a normálisat nem vesszük észre, így a normális öregeket sem látod, csak a seggfej kareneket, meg az őrülteket.

jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
A fiatalok is ilyenek.
jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
A fiatalok egy része is pont ilyen.
jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok többsége úgy en bloc rosszindulatú, gyerekes, hisztis. Nagyrészt azért, mert belenevelték, hogy semmiért ne tegyen, így viszont nem is halad az életben, marad a nyafogás, kötözködés, okoskodás.


Az idősek általában azért rosszabbak, mert fáj mindenük, életük nagy részét az előző rendszerben töltötték, nm találják helyüket a mai világban. Ezért vergődnek, panaszkodnak, kötekednek, vagy olyanokkal áltatják magukat, hogy a mai fiatalok sokkal butábbak, gyengébbek stb.


Őszintén szólva nem nagyon találkoztam még olyan magyar időssel, aki tényleg értelmes lett volna. Dumáláson kívül egy nagy nullák.

jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

en amikor latom hogy az oreg csak egy banant visz a spar zacsiban es odarakja az ulohelyre melle, megkerdezem hogy szabad-e, szonelkul igen.


fiatal csajszi telozik es ott van az egyetem laptop taska amiben csak laptop van kb meg 2 - 3 fuzet, megint megkerdezem szabad, lepakolja en meg kenyelmesen utazom ameddig o nez ki az ablakon morcosan. sracoknal is van ez de naluk annyira nem tapasztaltam ezt.

jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megkeseredettek, nap, mint nap szembesülnek azzal, hogy már sosem lesznek fiatalok, elszállt felettük az idő, magányosak.

Azonban a panaszkodásra való hajlam, a rosszindulat elég gyakori ebben az országban, és nem csak az idősekre limitálódik.

jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!