Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pályakezdőként ez mennyire...

Pályakezdőként ez mennyire elfogadható összeg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Középfokú technikusi végzettséggem van, név szerint rendszergazda/rendszerüzemeltető.


Pályakezdő vagyok, ez lesz az első munkahelyem.


Br. 360.000Ft-ot kínáltak fel, ami nem tudom, hogy ez jó-e, vagy sem. Remélhetőleg ez emelkedni fog próbaidő után, vagy fogalmam sincs.

Pár infó:

Irodai, szellemi munka (szerverek, programozás, rendszergazdai feladatok. stb)

Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8 órától 3 óráig, pénteken 8 órától 2 óráig, tehát papíron 8 órában vagyok, de inkább 6-7, főleg, hogy ebbe beletartozik az ebédszünet is. (Ami nem tudom, hogy fél, vagy pedig 1 óra. Már nem emlékszem).


És még egy fontos infó: Észak-Magyarországról van szó és már lassan 9 hónapja munkát keresek és azt kell mondjam, rettentő nehéz, főleg pályakezdőként. (Hacsak nem gyárban szeretne az ember 2 műszakban 12 órázni..)



jan. 29. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen végzettséggel és ilyen munkaidő beosztásban ez nem rossz pénz. Gondolom, 25 év alatti vagy, akkor meg főleg.
jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Ez nagyon rossz, örülj amíg szja mentes vagy.
jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pontosítok kicsit földrajzilag, mert az észak az elég tág fogalom..

Észak-Kelet Magyarország*

jan. 29. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd az AI elveszi tőled ezt a lehetőséget is és mehetsz a kőműves mellé talicskát tolni.
jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek az egyes válaszolóval. Szerintem fogadd el, főleg hogy ennyi ideje nem találsz munkát. Aztán max közben nézed a hirdetéseket hátha lesz más vagy jobb. De ez sem tűnik hű de rossznak.

Szintén a jó kis keleti részen nem találtam munkát 8 hónapig annó... Már úgy voltam vele mindegy ha keveset is adnak, de haladjak valahova.

N

jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Attol fuggetlenul, hogy semmire sem eleg sajna atlagosnak szamit :/ netto 4-500 alatt kb csak tuleles. Egy albi rezsivel 150-200+ teloszamla, otthoni net, netflix, hbo meg hasonlo szolgaltatok, bkk berlet, kondi berlet mar minimum 250. Kaja, cigi, haztartasi dolgok az megint min 100. Mar 350-400 es csak a "kotelezok". Most elkezdtem a netto 560at is keveselni mert nem eleg.. ugyh nezegetem a melokat
jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
A cigire nem kell költeni!
jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesnek ok
jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A cél a tapasztalatszerzés, mivel tapasztalat nélkül a legtöbb helyen telibeszarnak.Kezdésnek jó.
febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!