Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belőled is csak a hamisítatlan...

Belőled is csak a hamisítatlan, szeretetteli éned marad, amikor be vagy karmolva jobban?

Figyelt kérdés

Mármint ne érts félre, az tiszta, hogy a gátlásokat üti ki elsősorban ez a túlságosan is legális opiát, de tényleg szöget ütött a fejembe: vajon hányan lehetünk, akiknek alapjáraton, tehát valódi bolondok hathatós közreműködése nélkül, a komolyabban beitalozott állapot legkönnyebben egy ilyen végtelenül gyermeki, hibátlan emberbarátságot hoz elő, ami (pechünkre) jó nagy ölelgetésekbe meg szép szavak megható összecsődítésébe tud kifutni, mindenki legzavartabb örömére...?

Benned ez mit mutat, mitől függ, hogy előtör vagy tudattalan bármi egyebek törnek elő inkább helyette?


febr. 1. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ütök, rúgok, zúzok, rombolok
febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belőlem nem ezt hozza ki a pia az szent.
febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt. Ezért is nem iszok ilyen mértékben, nem akarom, hogy megtudják az emberek, hogy igazából nem is utálom őket.
febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Bennem?

Akkor amikor a 1miligrammos alprazolám fejbevág úgy, hogy fél percre elfelejtem az életem is

Utána meg rájövök, hogy full hülyének néznek még mindig az elmúlt fél percben is, csak épp én nem voltam magamnál

Nincs ebben semmi gyerekes

Az iskolában is addig hergelnek és piszkálnak valakit amíg ki nem nyílik a pofonláda aztán egyből mindenki tudja merre hány méter

Sokan el vannak tévedve, ránézésre ítélnek vagy önmaguk elképzelése szerint ami sok esetben súlyosan téves ez férfiakra és nőkre egyaránt vonatkozik

febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, sosem voltam részeg.
febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy mi az, hogy valaki "agresszívra itta magát".

Én imádtam, mikor apám beiszogatott, olyankor ölelgetett, elmondta, hogy mennyire szeret, én vagyok az egy szem gyönyörű kislánya. Józanul max. akkor mondott nekem ilyet, ha nyertem egy versenyt, vagy ilyesmi.

Én is ilyen vagyok részegen, mindenki a legjobb barátom, mindenkit nagyon szeretek, mindenkit megértek. Soha nem voltam még agresszív részegen, ami miatt próbálom is limitálni, hogy mennyit iszok egy kocsmázás alatt, mert ha esetleg bekóstol hazafelé valaki, nagyon részegen rosszul esik, hogy megvédtem magam.

febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!