Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, hogy már...

Csak nekem furcsa, hogy már 2024-et írunk? Nekem az utóbbi 10 év teljes kép szakadás

Figyelt kérdés

febr. 4. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Lényegében A, valóban fura, hogy már 2024 van. A '90-es évek ígéretei a jövőre vonatkozóan nem igazán úgy alakultak, ahogyan jósolva lett;

B, Mivel az elmúlt évek-, évtized egyhangú volt az országra nézve, így valóban csak filmszakadással tudunk sokan rá "emlékezni".

febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Én azt sem tudom, hogyan jutottunk 2000-ből '24-be. De az utolsó 10 év valóban csak elrepült.
febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Ráadásul 2040 közelebb van már, mint 2014.
febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálam '19 óta van ilyesfajta képszakadás. Annyira felfoghatatlanul gyorsan elröppentek azóta az évek, hogy az valami hihetetlen.
febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 2020 óta tényleges képszakadas és közben 30 lettem…

Nyilván nekem a vírus tett be

Én azóta már sosem leszek a régi

febr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mióta egyre több fiatal füvezik, sajnos ez jellemző, a napok csak úgy révületben telnek, de persze ezt nem rád értem kérdező, viccelek
febr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
ADHD tünete is lehet.
febr. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egyre idősebb leszek, az idő múlását úgy érzem relatíve egyre gyorsabbnak, riasztóan gyorsnak...

Énis ezen gondolkodom...

12 évesen 3 év maga volt az örökkévalóság, 30 évvel később 10 év olyan hirtelen telik el hogy az hihetetlen...

febr. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Érzed, hogy elmegy melletted az élet, ilyenkor gyorsabbnak érzed az idő múlását.


Igen, mindig megy az emberek hitegetése, hogy majd jobb lesz.

Nem lesz, sőt, egyre rosszabb, fásultabb lesz minden, akkor még gyorsabbnak fogod érezni.

febr. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utóbbi 20 év rohant el nagyon. Néha elmerengek rajta, még most születtek a gyerekek, aztán már a legkisebb is ballag idén.
febr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!