Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, hogy már...

Csak nekem furcsa, hogy már 2024-et írunk? Nekem az utóbbi 10 év teljes kép szakadás

Figyelt kérdés

febr. 4. 23:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 évem szállt egy pillanat alatt az előző munkahelyemen kb. mintha minden kimaradt volna az életemből.


Sajnos ismerkedésre nem volt lehetőség, előrébb jutás nem volt, kissé bezárkóztam egy közepes városba...


És nagyon nehéz volt váltani és kijönni belőle, minél tovább van benne az ember annál nehezebb.


10 év alatt 1 kapcsolatom volt


Totál kimaradt minden és íííszonyat gyorsan elrepült az a 10 év...

febr. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa, nem lett jobb a világ, most egyre gyorsabban alakul a tudománynak köszönhetően.
febr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem,mi furcsa azon,hogy az idő múlik.Ha nem cuccolnál,nem lenne képszakadásod.
febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem cuccozok

Mégis kiesik az elmúlt 4 év

febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

#14

Akkor szedj Cavintont,vagy menj el orvoshoz.Ez az öregkori elbutulás egyik tünete,gondolom már 60+-os vagy.

febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!