Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hálás lennél, vagy inkább...

Hálás lennél, vagy inkább csalódott és elutasító?

Figyelt kérdés

Ha egyszer meghalnál, és az volna az ára a feltámasztásodnad, hogy a szerelmed tönkre tegye az egész világot. És megtenné. Mit éreznél akkor?

Ez a gesztus nyilván bebizonyítaná, hogy te sokkal fontosabb vagy, mint bármi más, viszont az általad ismert világ szenvedne emiatt.

Mit éreznél?


(A kérdést egy ismert játék egyik karaktertörténete ihlette, ha valaki felismerné)



febr. 5. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Dühös lennék a szerelmemre és kiábrándulnék belőle.

Ártani másoknak és a környezetnek csak azért, hogy felhívja valaki a figyelmét magára, vagy így hódítsa meg a szíveket nem egy mai dolog, ez az emberiséggel egyidős. Rengeteg szenvedést és kárt okozott, ez a fantázia ennek a végtelenített kiterjesztése.

febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
A halált választanám. Iszonyú önző lenne az ellenkezőjét. Mi értelme lenne nekem is tovább élnem egy elpuszított, tönkretett világban? Az én lelkemen száradna minden ember szenvedése, halála és akkor jöjjek vissza ebben dagonyázni? Nem. Értelmetlen.
febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek ment a zöld like!
febr. 5. 23:28
 4/5 anonim válasza:
35%
Engem érdekel a játék neve. Lehet tudni?
febr. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A játék neve: League of legends.

Egy kibővített arénajáték, amelyben 5 fős csapatok harcolnak egymás ellen. Minden játékosnak hatalmas hősválasztéka van, minden hősnek pedig saját története.

A hős, akiről írtam a kérdést, Viego. Az ő tragédiája jelenik meg a League of legends játékon kívül könyv formájában is (Romlás - Anthony Reynolds).


Ha továbbra is érdekel:

[link]

febr. 7. 02:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!