Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fodrászok! Ti miről szoktatok...

Fodrászok! Ti miről szoktatok beszélgetni a vendégeitekkel?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a szakmat es mivel sajnos alapbol elegge visszahuzodo szemelyisegem van, nem mindig megy gordulekenyen a beszelgetes a vendegekkel. Tudom ,hogy ez sokaknak fontos es valamilyen szintes elvaras is lenne, hogy szoval tartsam a vendegeimet, viszont nem mindig tudok mit kerdezni, vagy mirol beszelgezni. Vannak persze beszedesebb vendegek, veluk sokkal konnyebb, viszont akik ugyanolyan csendesek ,mint en veluk nehezebb. Esetleg tudtok erre valamilyen tippet?
febr. 7. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vendégként, én utálom, ha szövegel a fodrász. Mármint a hajamról beszélhetünk persze, de ne kérdezősködjön, hogy mit dolgozom meg ilyenek. Sokkal jobban szeretem, ha elbeszélget a kollégáival közben.

Kivétel ez alól, ha fix fodrászhoz járnék, mondjuk havi szinten igazítani, de akkor meg úgyis kialakul magától a jó viszony pár alkalom után és beszélgetünk, mint bárki mással.

febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, en sem gondolom ,hogy eroltetni kell, mert biztos van olyan is aki nem szivesen beszelget, viszont mindig stresszelek azon, hogy esetleg a vendeg elvarna ,meg sem beszelek.
febr. 7. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, szívesen járnék olyan fodrászhoz, mint te:)

Nekem tiszta stressz, hogy amikor megyek, beszéltetnek állandóan a párkapcsolatomról, munkámról, egészségemről...mindenről, csak a hajamról nem. Vagy az utolsó fodrászom pl állandóan arról panaszkodik, hogy mennyire unja már, hogy emberekkel foglalkozik, fáradt és senkire nem akar ránézni. Mindkét eset egy élmény. Ha Pesten dolgozol, majd megyek hozzád.

febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Fodrásznál, meg taxiba sem szeretem, ha beszéltetnek.

Én úgy gondolom, hogy fel kell ismerni a vendég habitusát, és ha beszédes, be lehet kapcsolódni, ha viszont nem beszél, akkor felesleges jópofizni.

febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lényeg, hogy a hajamra figyelje és jó is legyen.

A lényeg kedves legyél és mert kérdezni, hogy milyen haja legyen...

febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél a kedvenc fodrászom, de komolyan! Gyűlölöm, amikor dumálnak nekem random hülyeségekről. A legjobb témák eddig, h melyik közös ismerősünk csalja a férjét/feleségét, miért lett szerinte az adott polgármester, képviselő, politikai akárki megválasztva, és hogy neki a fodrásznak melyik kapcsolata hogyan ment tönkre... Ha nem reagálok, akkor meg még jobban mondja, hogy ne legyen csend.
febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kérhetek időpontot hozzád? Én ugyanis konkrétan utálom, amikor csevegni kell a fodrásznővel és megy az üres szövegelés. Viszek valami zenét, mindketten csendben maradunk és seperc alatt kész is. Jól megleszünk! :D
febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, koszonom a visszajelzeseket, azert jo hallani, hogy vannak ilyen vendegek is, ez megmyugato:)
febr. 7. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem ha beszél hozzám a fodrász. Hallgattam én már minden szart. Volt amelyik arról beszélt, hogy levetette a fitymáját, majd belement a vidékiek feljönnek és elveszik a melót mert olcsóbban dolgoznak mint ő és mindenki takarodjon haza gondolatmenetbe ahol már nagyon elküldtem volna a búsba mint embert.
febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a jó fodrász azt is felismeri kihez nem kell beszélnie. egyszerűen csak tedd a dolgod, és ne stresszelj azon hogy mindenki elvárná. sokan örülnének egy kis csendnek is, látszik az első néhány mondaton ha erőltetni próbálod ha nem beszédes mert nem reagál túlzottan, tőmondatokban letudja a választ. hagyni kell békén
febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!