Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idővel a látogatás...

Mennyi idővel a látogatás előtt várjátok el a vendégeitektől, hogy szóljanak nektek, ha mennének hozzátok, egyrészt rövid (max. pár órás), ill. hosszabb (akár többnapos) látogatás esetén?

Figyelt kérdés
Mi például rövidebbnél megelégszünk azzal, ha előtte levő nap, esetenként akár aznap is, csak itthon legyünk. De hosszabbnál, pláne nálunk alvásnál minimum 1-2 héttel előtte szeretünk tudni róla. Ti mennyi idővel előtte várjátok el?

2021. okt. 27. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak beugrana valaki akkor is kéne 1 hét felkészülési idő
2021. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legalább 1 hét.

Mivel későn érek haza munkából, meg tudom ugyan oldani hogy valaki délután beugorjon egyik nap, ahhoz viszont csúsztatnom kell a munkaidőm, amit előre kell terveznem. Ottalvásnál meg egyértelmű, úgy kell bevásárolnom, stb.

2021. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rövidebbnél elég, ha pár órával előtte szólnak. Hosszabbnál egy pár nappal előtte legalább illik szólni. Abból sem csinálok problémát, ha valaki csak úgy betoppan, de nem igazán szeretem.
2021. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Változó. Közeli barátoknál és családtagoknál (ha nem csinálunk semmi különöset) akkor nem zavar, ha felhívnak, hogy erre járnak és beugranának.


Másoknál legalább 1 hét kell. :D

2021. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthonról dolgozom, és bármikor beeshet egy sürgős munka. Szóval jobb szeretek külső helyen beszélgetni. Mert hajlamosak emberek nálam ottragadni, valósággal ki kell őket dobni, úgy odaragadnak.
2021. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap. Egyedül élek, nem szokott felesleges kajám lenni, de ha tudom, hogy jönnek, úgy főzök.


Üdítőm, kávém, nassom sincs, úgyhogy be kell vásárolnom.

2021. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem alszik itt senki, felnőttként én már nem akarok ilyet játszani.
2021. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyeztessen velem. Amíg én nem mondok igent, addig teljesen mindegy, hogy bejelenti-e az érkezést vagy sem, úgysem nyitok neki ajtót.


Nem értem, mire ez az önhatalmú "akkor megyünk hozzátok" dolog. Nálunk ez sosem volt divat. Általában megkérdeztük egymást, hogy mikor ér rá a másik és hogy kinél lenne kényelmesebb lenni. Vagy hasonló. Nincs olyan, hogy valaki szól, hogy jön és én ahhoz alkalmazkodjak. Anyám teheti ezt meg velem egyedül, de tőle is kérek egy hetet.

2021. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Min. 1 hét.
2021. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen nem is értettem a kérdést.

Akit nem hívok meg az ne akarjon jönni.

2021. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!