Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gaz vagyok ha ujra jelentkezek...

Gaz vagyok ha ujra jelentkezek egy olyan helyre mar megfelelo vegzettseggel, ahonnan elutasitottak 2 eve?

Figyelt kérdés

Egy dohanyboltrol van szo.

Ott szeretnek dolgozni, es 2 eve jelentkeztem oneletrajz nelkul irtam egy emailt, hogy szeretnek dohanyboltnak dolgozni ez a fonoknek tetszett es behivott interjura, nem tudom az okat de nem hivott vissza vegul..

Hozza teszem nagyon depresszios negativ voltam, lehet ez volt a baj.

Mostmar van kereskedelmi ertekesito szakmam, szerintetek ha ujra jelentkezek gaznak fog gondolni?

Irjam bele az emailbe, hogy mar voltam ott interjun vagy ne?

Nekem tenyleg almom ott dolgozni, es ez nem nagy dolog rossz erzes lenne ha nem tudnam valora valtani


febr. 7. 16:38
A kérdező szavazást indított:
Jelentkezzek
Ne tegyem, gaz
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelentkezz újra! Lehet már más interjúztat és lehet nem is emlékeznek, annyi ember írt.
febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy önéletrajzot. Mi van, ha gáznak gondol? Mi lesz? Semmi. Lehetnél úgy 10000x törekvőbb ezekben, nagyon túl gondolod. Az ÁLMOD. Az erőfeszítés ehhez 0 hogy megtedd. Egy levél. Én szét spammelném őket nonstop... ez a normális a munka világában. Én egy helyre többször is beküldtem és hivogattam őket ezerszer. Ebből látják hogy érdekel téged és akarsz dolgozni... csak ne egy mondatos email legyen. Hanem fejtsd ki jobban a kepessegeid és hogy miért leszel te jó nekik. Villogtasd meg a tapasztalatod és a szakmád. Írd meg nekik és hívd fel őket, hogy megkapták e, várod a visszajelzést.
febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Es még annyi, hogy roma vagyok lehet ez volt a baj, de nem az a nagyon barna roma hanem eppenhogy..nagyon kifinomult lany vagyok, de nem vagyok hofeher es nagyon hosszu a hajam ennyi a jel arra hogy roma vagyok.

Sose lattam még ott roma eladot, viszont a biztonsagi or az. Nem tudom lehet ez volt a baj akkor viszont most se venne fel

Viszont soha mashol nem fordult velem olyan elo, hogy nem dolgoztam egy helyen, ahova behivtak interjura oda fel is vettek.

febr. 7. 16:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Jelentkezni fogok!!!koszonom
febr. 7. 16:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert kívánok Neked!
febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz nyugodtan, de biztos nem a végzettséged hiánya volt a gond, mert a legtöbb helyre érettségivel vagy akár anélkül is felvesznek. (Lottókezeléshez talán kell az érettségi.) Szinte fixen a depisséged miatt utasított el, ha már tudsz magabiztosan, pozitívan megjelenni, akkor lehet esélyed.
febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6. Nem is esett szo a vegzettsegemrol semmit nem kerdezett rolam..de azt mondta nem o dont csak van szava hogy ki szimpi ki nem, de a ferje dont es majd visszanez kameran mert o nem tud ott lenni

En probaltam megjatszatni magam, de a szemem nagyon szomoro volt..orulni se tudtam az interju lehetosegnek annyira rossz lelkiallapotban voltam sajnos. Es mar ott ereztem hogy semmi eselyem, abbol ahogy beszelt, de nem nezett le meg semmi ilyesmi csak lehetett erezni hogy nem.

febr. 7. 16:55
 8/12 A kérdező kommentje:
5. Koszonom!
febr. 7. 16:56
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem lesz baj.

Legyen normalis oneletrajzod, ne ird bele hogy roma szarmazasu vagy es hogy jelentkeztel.

Csak egyszeruen add be, aztan varod ami lesz

febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Inkább a hely gáz, hogy 2 év után újra üresedés van...
febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!