Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gaz vagyok ha ujra jelentkezek...

Gaz vagyok ha ujra jelentkezek egy olyan helyre mar megfelelo vegzettseggel, ahonnan elutasitottak 2 eve?

Figyelt kérdés

Egy dohanyboltrol van szo.

Ott szeretnek dolgozni, es 2 eve jelentkeztem oneletrajz nelkul irtam egy emailt, hogy szeretnek dohanyboltnak dolgozni ez a fonoknek tetszett es behivott interjura, nem tudom az okat de nem hivott vissza vegul..

Hozza teszem nagyon depresszios negativ voltam, lehet ez volt a baj.

Mostmar van kereskedelmi ertekesito szakmam, szerintetek ha ujra jelentkezek gaznak fog gondolni?

Irjam bele az emailbe, hogy mar voltam ott interjun vagy ne?

Nekem tenyleg almom ott dolgozni, es ez nem nagy dolog rossz erzes lenne ha nem tudnam valora valtani


febr. 7. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy dohányboltban egyáltalán nem gáz, ha 2 év múlva üresedés van.


Jelentkezz nyugodtan, és most kicsit légy mosolygosabb, nyitottabb. Sok sikert kívánok neked!

febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%
Jelentkezz nyugodtan, nem emlékeznek rád. Én egyszer kaptam egy udvarias levelet egy cégtől, hogy bár nagyra értékelik a képességeimet, mégsem engem választottak. Kár, hogy nem is voltam ott az állásinterjún.
febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!