Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen sosem voltam a...

30 évesen sosem voltam a csúcson, nem értem el sikereket az életben. Ezt hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
febr. 7. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Milyen sikereket?

A legtöbb ember 30 évesen korára bemegy a szar munkahelyére amit utál, van 1 átlagos autója, jobb esetben 1 saját háza és családja.

febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azért nem is "kötelezőszerű" mindössze 30 évesen a csúcson lenni. Más 40 fölött talál rá az igazira, talál egy jó munkahelyet, vagy kitanul egy új szakmát stb.
febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Menjetek már a búbánatba (utána pedig pszichológushoz) ezzel a sok nyavalygással már, hogy x meg y évesen nem értetek el sikereket, mikor más meg az utcán él, beteg, nincs senkije... Napjában vagy 5 ilyen kérdés van itt, hogy hogyan dolgozd fel? Menj el vele pszichológushoz.
febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Hogy? Gyorsan.. Mindjárt elrepül még 10 év önsajnálattal és jön a 40, amikor szintén elmondhatod majd ezt magadról.
febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne máshoz hasonlítsd önmagadat, elégedj meg azzal, amit eddig elértél, de közben legyen mindig valami új terved, tehát ne maradj le a világrról.
febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok és én sem értem el semmit. És?? Leszarom.. A dolgokat nem szabad siettetni, majd eljön az ideje annak aminek el kell jönnie. Nem hiszek ebben a pozitív gondolkodásban, meg vonzás törvényében, baromság..
febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért akarj sikereket elérni, hogy másoknak megfelelj, hanem saját magadért.. És 30 évesen még előtted az élet.. Majd 70 évesen térj erre vissza. Egyébként meg sokszor elég, ha boldog, vagy elégedett vagy. Nem kell mindenáron sikeresnek lenni, ne higgy az ilyen önbizalomfejlesztő sikertrénereknek, egotuning, amit csinálnak.. Szemfényvesztés.. Ne sikeres akarj lenni, inkább elégedett! Elérhetőbb cél.
febr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A sikeres ember általában másokat használ ki, vagy tipor el.


Ezt nevezik manapság sikernek.


Minél többet tudsz meg egy ilyen emberről, annál jobban látod az igazi énjét.


A vállalkozó, aki rommá hajtja az alkalmazottait, adót csal, nem jelenti be normálisan az embereket, kevés bért fizet, trükközik mások kárára.


Az alkalmazott, aki megmássza a létrát, másokat letaposva, átverve, manipulálva pozíciókat tölt be.


Az emberek csak annyit látnak belőle, hogy csilli villi életük van, de mit tettek érte, azt nem.


Nagyon kevés olyan ember van, aki úgy ért el, valamit,nagy dolgokat hogy kizárólag a tehetségéből, szorgalmából.

febr. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A 8-assal sokmindenben egyetértek, de persze vannak pozitív kivételek.. De tény, hogy nagy pénzhez mocskos pénz tapad és bizony van, hogy az ember olykor eladja a lelkét az ördögnek.

Légy sikeres, de az apróbetűs rész az, hogy bármi áron, akkor is, ha belepusztulsz, vagy másokon átgázolsz..

Mit gondolsz, miért van annyi háború, kérdező? Mert az a legnagyobb üzlet! Most akkor azok a gazdag emberek, akik a háborúkon, emberek halálán nyerészkednek, pl fegyverlobbi ők sikeresek? Kösz, akkor ilyen áron inkább nem akarok sikeres lenni..

febr. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Legyél 31 evesen a csucson, erj el sikereket
febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!