Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleim miatt nem volt...

A szüleim miatt nem volt fiataláságom. Hogyan dolgozzam fel ezt lelkileg?

Figyelt kérdés
21 évesen kezdtem el dolgozni, mert a szüleim rám erőltették, hogy csináljam meg az érettségit, aminek a mai napig nincs értelme. Aztán dolgoztam, de minden hónapban elvették a fizetésemet, sem félre rakni, sem vásárolni nem tudtam sosem. 26 évesen elzavartak otthonról albérletbe, nyilván nem sokra futja egy fizetésből, de most próbálok minél többet eljárni bulizgatni, de már nem olyan mintha tizenévesen csinálnám

jan. 23. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
fúha
jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
ezt dobta a gép. lépj túl rajta.
jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Az egy rossz dolog ha a szüleid elveszik az összes fizetésed és sajnálom. Viszont bolond vagy.
jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg nem engedtek el soha sehova. Minden osztalytarsam talalkozott sulin kivul is, en nem. Aztan ha nagynehezen baratom is lett azt garantaltan tiltották. Nem jöhetett hozzank senki soha.

Mire kirepultem hogy már szabad vagyok(persze nyögöm az albérletet az éhezéssel robotmunkaval) addigra már egy barátom sincs, szociális kapcsolataim sincsenek, ha el is mehetek valahova mert már nem szolnak bele maganyosan rovom az utcákat egyik bajbol kerulve a másikba.

Egy totalis antiszoc lettem mire kirepultem ill kitettek.

jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!