Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy pasi pszchiátriai...

Ha egy pasi pszchiátriai betegnek van nyílvánítva. De mégis ad magára és sokkal jobban néz ki mint a többi vele egykorú,akkor lehet,hogy nem is beteg valójában,csak pénzért betegnek nyílvánítatta magát?

Figyelt kérdés
febr. 8. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Narcisztikus pszichopatanak nyilvanitottak?
febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kinézetnek a pszichiátriai betegséghez?
febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lenne ennek?
febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

"csak pénzért betegnek nyílvánítatta magát"


Ilyet a világon sehol sem lehet, még pénzért sem. Ne a hülye filmekből indulj ki.

febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
4 Pedig most volt valami botrany, valami magyar pszichiater kenopenzt fogadott el diagnozis hamisitashoz... nem igazan vagy tajekozott.
febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
4# szervkereskedo is penzert csinalja
febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Még iskolába jártam rohadt rosszul, megviseltnek néztem ki, szociális fóbiával.


Aztán, hogy nem kellett szorongásban élnem többé, edzeni kezdtem, nyugalomban éltem, persze, hogy jól nézek ki.


Továbbra is beteg vagyok, csak jobb körülmények között élek, nem vagyok akkora stressznek kitéve.


Rólam se mondanák meg külső alapján, nem vagyok leszázalékolva, de szerintem ha úgy kellene élnem, mint régen, már kikészült volna a szervezetem.

febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ez elég alaptalannak tűnik kérdező. Kezdjük ott hogy ebben az országban automatikusan kapod a hatalmas stigmát sőt démonizálást, ha akár a legkisebb gyanú is felmerül hogy nem oké valami veled odabent. Sokszor még mindig az van, hogyha valakiről csak annyi kiderül hogy pszichológushoz jár/járt, egyesek már azon csámcsognak hogy biztos őrült vagy elmebeteg.

Na most szerinted ennek bárki is kitenné magát önként? Sokkal egyszerűbb és úgymond biztonságosabb lenne valami egyéb sérülést vagy fogyatékosságot előadni akár színlelve, ha a leszázalékolás lenne a cél. Ráadásul ha jól tudom, a legtöbb pszichiátriai problémára a drága jó magyar állam nem is ad igazából semmiféle leszázalékolást. Néha még ha levágja a kezed lábad a gép, akkor is nehéz kiharcolni ezt.

febr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Piszok sok degenerált van, nem kell arról papír se, elég kimenni az utcára.
febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!