Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról hogy Ráskó...

Mit gondolsz arról hogy Ráskó Eszter lett Balázsék harmadik rádiós műsorvezető tagja?

Figyelt kérdés
febr. 9. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Reggel az autóban fogom majd hallgatni a továbbiakban is. Én jobban örültem volna a Kovácsovics Fruzsinának, de így is jó. A Kábel Anita unalmas lett volna.
febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem jobb, mintha Jani maradt volna - őt nem kedveltem
febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Azt, hogy választhattak volna befutott (akár korább már másutt bizonyított) rádiós arcot is, Ráskó Eszter nevét a rádióhallgató átlagember most hallotta (hallja) először.
febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Én az elmúlt hetekben amikor volt ez a válogatás kevésbé hallgattam a műsorukat, így egyértelmű volt, hogy a szavazáson sem veszek részt mert nincs mi alapján döntsek. Bíztam a többségben, hogy jól választ. Majd kiderül:) Ránézésre szimpatikus.


Persze azért amikor láttam, hogy be lehet húzni Alekoszt, poénból ő rá leadtam a voksot ;P

febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Szteroidos jó reggelt kívánok! Avagy szomorú, hogy nem Alekosz lett.
febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Én csodálkozom, hogy bevállalta, szerintem nem az ő szintje (túl intelligens oda) és van egy olyan sejtésem, hogy a PC-ség látszata miatt választották őt. Nem véletlenül nem hallgatom őket jó ideje. :(
febr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom ezt a nőt, hogy képes volt erre a szintre lesüllyedni.
febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
én örülök neki, bár Julit jobban szerettem volna.
febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerékpárral közlekedő rendszerintegrátor vagyok, ezért nem hallgattam még autóban őket reggelenként. Előítéletes vagyok olyan műsorral szemben, ahová egy VV f/\szlengetős biztonságiőrt is be lehet szavazni, úgyhogy ezután sem fogom hallgatni őket:-). Eszterből süt az IQ, ő befutott humorista, mit keres az izomagyúak között? Egyébként ebben a műsorban mondták, hogy a biciklisek pénztelenek és analfabéták? Támogatom az 1500Ft-os benzint, hátha kevesebb kocsi lesz, vagy megbecsülik a lehetőséget, és kikiabálások nélkül szép szabályosan kussban vezetnek.
febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9# Nem az a tag pöcsölködött hanem a frissen sittről kiengedett olasz svajci keverék nyomoronc . Alekosz konkrét és sok más dolog miatt szánalom de ez a rádió is .
febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!