Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek után tudnátok normális...

Ezek után tudnátok normális életet élni?

Figyelt kérdés

-Kamaszkoromban nagyon nehéz eset voltam folyton hadakoztam a családommal, feleseltem és rendetlen voltam. Azóta jó viszonyban vagyok a szüleimmel és bocsánatot kértem tőlük.

-Gimiben toxic voltam. 2 barátnőmmel együtt sok programból kihagytunk egy másik barátnőnket. Azóta bocsánatot kértem tőle és mindenben mellette állok.

-Volt barátommal, akivel 2 éve voltam együtt azért szakítottam, hogy osszejojjek a suli balhés sracaval akivel már akkor beszélgettem amikor barátommal még együtt voltam.

-Volt kiszemeltemnek volt, hogy kamuprofilrol írtam, persze lebuktam.

-Volt, hogy random képet leszedtem Instagramrol pl: képet egy tál sutirol és úgy töltöttem fel mintha a sajátom lenne.

-Volt, hogy egy olyan karkötőt adtam el neten egy barátomnak amiről azt mondtam én csináltam, közben pedig nem.

-Csomo balhés dologban benne voltam cigi, pia, bulik hétköznaponkent, graffitizes.

-Olyan 18-19 évesen voltam a leggazabb. Volt hogy egy bulin 2 sráccal csókolóztam még sokáig nem tudtam eldönteni, hogy akarok e kapcsolatot és emiatt sok srácot hulyitettem. Tőlük nem kértem bocsánatot mert azóta már nem beszélek velük és barátnőjük is lett szerencsére időközben.

-Gimiben 12.-ben egy bulin fogadásból random beleultem egy srác ölébe és mondtam neki gyere xy ungabungázzunk és a feladatom az volt hogy még azt is mondjam hozzá hogy ow yes yeehaw. A srác viccnek vette és nem vert meg szerencsére. Egy 10-est kaptam érte cserébe fel évig piszkaltak. Aztán elballagtunk.


Azota kapcsolatban élek és ennek már 7 éve hogy megtörtént de néha még előjönnek és szörnyű bűntudatom van.



febr. 10. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Az agytalan let elonyei. Elvezd.
febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

"Volt, hogy random képet leszedtem Instagramrol pl: képet egy tál sutirol és úgy töltöttem fel mintha a sajátom lenne." Uhh, ez igazán kemény bűncselekmény, még nem köröz téged az Interpol?? Ilyen a gengszterélet...


Egyébként ha jól követtem az események időrendi történéseit, akkor te most valahol a 20-as éveid végén jársz.. Nos, el kell keserítsek mindenkit, de ez ismét egy megtervezett kamu. Az lehetetlen, hogy valaki, aki 7 évvel ezelőtt volt 18-19 éves, az most ilyen fogalmazási készségekkel, illetve írásképpel rendelkezzen.


Kivéve, ha a kérdező igazoltan szellemileg visszamaradott, akkor tárgytalan a fenti írásom.

febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Seila ***** válasza:
49%
Semmi extra nem történt veled.
febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Atlagos agyatlan, figyelemhiányos tini liba voltal, ennyi. Kinőtted. Az élet megy tovább.
febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
76%
Ohh ha csak ennyi hülyességet csináltam volna..🙂
febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ennel sokkal nagyobb hülyeségeket csináltam. De a srácnak elmondtad hogy felelsz vagy mersz volt?
febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem mondhattam el. Ez a feladat része volt. Azóta meg nem találkoztunk.
febr. 10. 17:18
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Hülye voltal és fiatal. De ne menj tönkre idegileg emiatt annyit nem ér. Remélem most már okosabb vagy
febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Átlag proli, nincs ebben a mai világban már semmi extra. Jó, nyilván alja nagyon, de hát ez van
febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem azonosulsz azzal a személlyel aki voltál akkor oké. 18-19 évesen még ráfogható arra, hogy jaj egy átlagos éretlen P...a aki feszegeti a határait de ha még most is ilyen vagy az már nagyon gáz
febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!