Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnék "normális"...

Miért nem tudnék "normális" életet élni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az átlagos dolgokat, nem szeretném hogy az életem a norma szerint alakuljon. Nem szeretek emberek között lenni, nem szeretnék olyan munkahelyet ahol emberekkel találkozom (pl. munkatársak) Nem szeretnék egyáltalán semmilyen kapcsolatba kerülni emberekkel, csak azokkal akik fontosak nekem. Hogy lehet így élni? Mindenhol emberek vannak.
2022. ápr. 17. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Első körben azt fogalmaznám meg a helyedben, hogy mit szeretnék. Úgy könnyebb. A világ nem körülötted forog, a mit szeretnékeket célozd meg, ahogyan alakul eldöntöd mindig az adott szituációban, ha nem tökéletes, hogy mi az a kompromisszum, amit még be tudsz vállalni a "szeretném" dolog érdekében. Így apránként haladhatnál.
2022. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van elég sok lakatlan sziget, kiköltözhetsz oda. Sőt mehetsz a kanadai vadonba is a grizzlymedvék közé.
2022. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha home officeban végezhető munkád lesz, könnyen megoldható ez az élet.
2022. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!