Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gaz ha nagyon sokszor egyedul...

Gaz ha nagyon sokszor egyedul setalgatok a varosban ejszaka csak ugy? 25l

Figyelt kérdés
Imadom ejszaka a varost es nagyon sokszor csak ugy ki megyek setalni egyedul, orakig de mindig csak ejszaka. Gaz hogy egyedul csinalom ezt?
febr. 10. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Nem gaz
Gaz
33 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Külföldön élsz?
febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
85%
Nem az, de ügyelj az önvédelemre (paprika spray, vagy esetleg nagyobb testű kutya sétáltatása ha van). Sosem lehet tudni. Illetve jó környékeken kell sétálgatni, ha lehetséges. Nem a gettóban.
febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy férfi vagy?
febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem, de... miért írtad ezt ki? Elgondolkodtál, hogy különleges csajszimajszika vagy-e?
febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ez egy sport és relaxációs tevékenység, csak vigyázz mert barmok is vannak kint elvétve, jobb ha biztonságos környékre mész, és meg tudod védeni magad.
febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanezt szoktam :D Itt Budán. Ha Ózdon laknék, biztos nem csinálnám.
febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Ilyet én is szoktam (nyilván nem télen, hanem ősz-nyár), csak 28/F vagyok, és közbe egy zacskóval és kesztyűvel járkálok és önkéntesen szedem az utcán heverő turisták által hátrahagyott szemetet, pet palackokat stb. hogy legalább valami haszna is legyen. Nem minden hős visel köpenyt. Azért személyi legyen nálad, ha véletlen egy rendőr arra jár, kiszúr és igazoltatni akar.
febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam ilyet én is férfiként: csak óvatosan!
febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem az, néha jó egyedül főleg ha sok gondolat terheli a fejed. Számomra éjszaka télen azért kicsit depresszív lenne, inkább nappal sétálok.
febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

"Nem minden hős visel köpenyt"


Pff, azért ezt magadról mondani elég nagy ego, Garbage Man.

febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!