Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Figyel valaki. Nem vagyok...

Figyel valaki. Nem vagyok paranoiás, se üldözési mániám nincs. Szóljak a rendőrségnek vagy ők csak akkor lépnek, ha már vér folyik?

Figyelt kérdés
febr. 10. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Miből gondolod, hogy figyelnek? Mi az alapja, le tudnád írni?
febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van egy ellenségem, azt is tudom, hogy ő figyeltet az embereivel.
febr. 10. 19:13
 3/11 anonim válasza:
92%
Szerintem rendőrdég nem nagyon tud tenni bármit ilyen helyzetben. Esetleg ha megmondod nekik ki lehet az, megkeresik... de lehet jobban járnál ha magánnyomozót keresnél fel.
febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
„Nem vagyok paranoiás, se üldözési mániám nincs.” – én is ezt mondanám, ha paranoiás lennék.
febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

"Nem vagyok paranoiás, se üldözési mániám nincs. "


De.

febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
De tudsz bármit mondani, hogy honnan vetted ezt észre, milyen jelei vannak, hogy figyelnek, csak ide nem akarod leírni? Az teljesen érthető persze, viszont ha semmit nem tudsz erről mondani, csak "tudod", akkor a rendőrségre is fölösleges menni.
febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
A figyelés önmagában nem bűncselekmény, a rendőrségnek ezzel nincs dolga.
febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Tedd le a kábítószert
febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Rendőrségnek kész tények kellenek , fényképez , videó és így bizonyítsd hogy állításod igaz .

Mert akkor ilyen alapon az összes szellem vadász lekötné a rendőrséget .

febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Van egyértelmű bizonyítékod (amit a rendőrség is elfogad) arra, hogy figyelnek/követnek téged, vagy csak üldözési mániád van?


Ha egy nap háromszor elmegy ugyanaz az autó a házatok előtt, vagy egy idegen akocsi többször ott parkol, nem egyértelmű bizonyíték. Szintén nem bizonyíték ha úgy érzed, hogy követnek és a hangok is hozzád beszélnek.

febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!