Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hasznos dolog ha megtanulom a...

Hasznos dolog ha megtanulom a világ összes országának a fővárosát?

Figyelt kérdés
febr. 13. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen , ha érdekel is .
febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Általános műveltséget bővítheted vele. Tanulni vagy megtanulni valamit többet ér az életben, mert azzal megszégyenülni nem fogsz ha tudsz valamit. Az ellenkezője lehet kínos.
febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Én egy időben imádtam a térképet böngészni és tanulni ezeket. Néha jól jön, pl. mikor egy kvízműsort nézünk és tudom a kérdésre a választ, lehet villogni vele a párom előtt 😃
febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Hasznosnak nem mondanám :D nekem egy gólyabálos büntetőfeladat volt, ma is emlékszem nagyon sokra, de azon kívül, hogy menőzök vele a baráti társaságban, sok értelme nem volt még:D
febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem hasznos, minek? Inkább nyelvet tanulj, az sokkal hasznosabb és értelmesebb is.
febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Azért, nagyjából legalább illik tudni, bőven kínos lehet, ha ilyesmi miatt ég az ember. Én egyszer a bankból vettem ki pénzt, látásból ismertem az ügyintézőt a bankban. Megkérdezte, miért veszek ki ilyen nagy összeget, mondtam, hogy nyaralni megyünk. Kérdezte, hova? Mondtam, hogy Tunéziába, mire az volt a következő kérdés, hogy az ugye Görögországban van?


Ha valaki városokat nem ismer, az még csak-csak, na de hogy egy országról nem tudja, hogy az egy ország, elég kellemetlen.

febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

az aztán nagyon

utána megtanulhatnád az összes vasútvonalat és buszmegállót, aztán tehetnél fel róluk megyénként kérdéseket

febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom: nincs haszontalan tudás. Ha máshogy nem, közvetetten, az által, hogy a memóriádat, és a tájékozottságodat fejleszti.
febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En egyetemen logisztika szakiranyos voltam, kotelezo volt, plusz egy rakas kikotot is meg kellett tanulni. En elveztem.

Szerintem minden olyan tevekenyseg hasznos, ami feltolt. En mindenfele trukkoket tanitok a kutyamnak. Az egyetlen haszna, hogy feltolt, ennel nekem nem is kell tobb.

febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát mikor szóba kerül ciki googlezni. De végül ugyan ott vagy. Ha ezt a ciki helyzetet el szeretnéd kerülni, akkor tanuld meg. Ha nem veszed magadra, akkor én nem szenvednék vele. Főbb országok fővárosa szerintem meg már amúgy is ismert számodra.
febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!