Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudom használni az AI-t?

Hogy tudom használni az AI-t?

Figyelt kérdés
Mindenki ilyen olyan képeket generál vele, de én nem tudom ezt hol kell.
febr. 13. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Léteznek appok erre ott angolul kell megadni szavakban hogy mit akarsz, de elmondom ezek fizetősek, napi 1-2 kép generálás ingyenes max és ennyi.
febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
van pár yt tutorial videó, ha magad nem tudsz utána menni, akkor azok alapján lehet csinálni.
febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ez úgy van, hogy konkrét részleteket kell írnod az algoritmusnak, hogy pontosan mit szeretnél, és igen, angolul, szal angoltudás az szükséges hozzá. Na és persze nincs ingyen, az olyanok, amik képesek elfogadható dolgokat kreálni, azok mind fizetősek.
febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben ha sose használtad kezdetnek a Bing-et próbáld ki, ami ingynes, de ne várj tőle csodát.

Itt bejelentkezel/regisztrálsz:

[link]

Amikor beléptél, akkor a "Szeretné látni, hogyan működik a képkészítő? " sorba beírod amit létre szeretnél hozni és a létrehozás feliratú gombra kattintasz.

A Youtubeon sok videó van ami segít. És, ahogy előttem elmondták a használhatóbbak fizetősek és hatásosabb angolul írni.

febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!