Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mire lehet/tudom használni a...

Mire lehet/tudom használni a feketemágiát?

Figyelt kérdés

Csak rosszra lehet?


Pl arra, hogy egy helyzetet, helyet ott tudjak hagyni, használhatom?

Ártani nem akarok senkinek, csak már nem tudok mihez nyúlni...


2023. júl. 9. 12:04
 1/4 Grimfox ***** válasza:
76%
A fekete mágia onnan kapja a "fekete" titulust, hogy valahol, valakinek árt. Ha a magad érdekében használod, anélkül, hogy ezzel másoknak ártanál, az nem fekete mágia.
2023. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ártasz vele másoknak? Ha nem, akkor nem fekete. De írd le, hogy melyik varázslatot és konkrétan mire fogod használni, aztán segítünk, ha tudunk.
2023. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A fekete mágia az ami a magad javára szolgál. Segít bevonzani magad javára a dolgokat, szerencse, szerelem, pénz, szépség. Megszeretni önmagad. Te vagy a magad ura. Nem minden rossz vagy árt. Persze mindennek megvan az ára és a következménye. Csak ha nagyon jól utána olvastál, és jól informált vagy akkor vágj bele! Minél nagyobb varázslatot csinálsz annál nagyobbak a következmények és a veszélyek.

A fehér mágia mások javára szolgál. Ezt használja Krisztus. Gyógyítás, pozitivátás, másokat szeretni.

2023. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3as vagyok, bocsánat nem olvastam vegig a kérdést. Ha egy helyzetből ki akarsz kerülni akkor arra tökéletes, hisz magadat mögött akarod hagyni. Nekem megváltoztatta az életem, rengeteg ember tévhitben van a fekete magia valódi használatát illetően. Rögtön olyan dolgokra gondolnak mint az ártó átkok, voodoozás, démonok idézése. Nezz utána. Hosszú út lesz de megéri. Sok szerencsét.
2023. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!