Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TeamViewer. Hogyan kell...

TeamViewer. Hogyan kell használni? Részletes leírás kellene. / a letöltést és az adatok beírásáig tudom/ de ezután hogyan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Snl.Drako válasza:

Ezután elindítod a TeamViewer-t mind a két gépen. Merthogy két gép nélkül elég értelmetlen. Fogod magad, beírod az adatokat, amivel kapcsolódni tudsz az egyik gépről a másikra, utána a TeamViewer ablakában látod a másik gép asztalát, és mehet a machinálás.


Viszont ha ezt a kérdést fel kellett tenned, akkor nem javaslom, hogy TE nyúlkálj bele távolról másik gépbe, inkább szerezz egy kis tapasztalatot hálózatok és gépkezelés terén, vagy tanulj tapasztaltabb ismerősöktől (ha van).

2012. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem akarok én más gépébe belemenni,az enyémben voltak.Csak

szeretném tudni,hogyan működik .És ha akar a másik fél bármikor be tud lépni újra? Vagy csak ha engedélyezem.

2012. dec. 14. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodt lehetsz 2 feltétel is kell hozzá:

1. Nálad is kell hogy fusson a T.viewer,

2. A hozzáférési kód minden T.viewer indításnál változik.

A második kikerülhető ugyan egy (nem felügyelt) fix hozzáférési kód beírásával.

2012. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallottam, hogy mindkét félnél ugyanazt a verziót kell telepiteni, mert pl. egy angol és egy magyar verzió között nem lehet kapcsolatot elővarázsolni. Ha netán lehet, azt hogyan?
2012. dec. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétel ugyanaz a verzió.

Lehet más verzió,egyik lehet portable ugyanakkor partnergép telepített.

Ezek a lehetőségek csak magyar nyelvű progikra vonatkoznak,angol nyelvűről nincsenek tapasztalataim.

2012. dec. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem holland verzio van (Hollandiaban elek) Viszont miutan a szuleimnek segitek es ok Magyarorszagon elnek nekik a magyar verziot tettem fel. Tokeletesen mukodik.
2014. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!